Онлайн Ігри

Водіння між зомбі

Гра закривавлений

Водіння між зомбі

Водіння між зомбі Рейтинг: 5/10

Гра Водіння між зомбі

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Ви один з останніх залишилися в живих після зомбі-апокаліпсису, і ви повинні бігти по дорозі, повної нежиті і кинутих автомобілів. Зомбі будуть намагатися дістатися до вас під час водіння. Диск вашого автомобіля на дорозі, повної останків майбутній кінець світу, але серед них можна підібрати енергію, зброя, гроші і боєприпаси. Привід на повній швидкості ухилення поліцейські машини та інші транспортні засоби кинутих на дорозі.

разів грав

Ця гра була зіграна 6855 раз онлайн. рейтинг 3604 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 0 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 6855 разів
Водіння між зомбі

Вузька дорога ваш шлях, ви повинні вести свій автомобіль через цей вихід для втечі. Це кращий спосіб збирати те, що вам потрібно у вашому відпочинку, як нова зброя, боєприпаси для зброї, продовольства, палива для автомобіля і товарів, як це. Нежить спробувати піти до вашого автомобіля весь час, і ви повинні вбити тих, хто наближається до або уникнути їх. Пілот обережно, щоб уникнути зіткнення з органами, якщо ви натиснете ви втрачаєте гру кілька разів. Мета гри полягає в тому, щоб уникнути нежиті, які заважають вам.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Водіння між зомбі для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру закривавлений спалах, яка називається Водіння між зомбі. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Водіння між зомбі і це пов'язано з закривавлений. Наша нова гра Водіння між зомбі є однією з кращих закривавлений ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою закривавлений, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Водіння між зомбі
НАЗАД

закривавлений найпопулярніші ігри

вбити Вівці ГРАТИ ►

вбити Вівці

5
5 з 10 - 882 голосів
Зіграли
23914
разів

У цій грі кров, ви повинні вбивати овець, тому що багато хто з них були клоновані. Ви ім ...

Вбити зомбі ГРАТИ ►

Вбити зомбі

5
5 з 10 - 1276 голосів
Зіграли
21564
разів

У цій грі крові, ви можете побачити зомбі, що претендують на тебе вбити. Ви повинні вбl ...