Онлайн Ігри

Зомбі різанини

Гра закривавлений

Зомбі різанини

Зомбі різанини Рейтинг: 4/10

Гра Зомбі різанини

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій безкоштовної онлайн грі, ви граєте, як пережив зомбі-апокаліпсису. Коли ви почнете гру, вам буде запропонована одна з кількох завдань: Вбити зомбі, знайти поставок, або знайти живих. Якщо ви вирішите, щоб вбити зомбі, вам буде надана мінімальна кількість зомбі, щоб убити перш, ніж місія завершена, і вам дають Exp нагороду. Якщо ви будете шукати для поставок, ви повинні знайти і натисніть Ящик з припасами назад на свою базу. Ви будете винагороджені за допомогою додаткової здоров'я і досвіду. Якщо ви будете шукати для залишилися в живих, ви будете мати, щоб знайти і привести кого-небудь у свою базу для досвіду нагороду. Ви можете вибрати, щоб скасувати місію в будь-який час, і, коли ви закінчите з місією, ви можете або продовжувати в той же день або відпочинок до наступного. Використовуйте WASD ключі або стрілки для переміщення, миша, щоб прицілитися і стріляти, ключ для перезавантаження R і E виконати циклічний перехід по зброї.

разів грав

Ця гра була зіграна 7321 раз онлайн. рейтинг 3484 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 2 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 7321 разів
Зомбі різанини

Схоже, що ви взяли досить хороший удар по голові. Ну, вам краще прокинутися і відчути запах апокаліпсису. Місто було захоплене якийсь типові речі зомбі. Добре, що деякі дивні і брудним поглядом хлопця з одним оком врятував вас і поставити вас у безпеці, всередині імпровізованих укріплень він побудував з кількома башточками зовні. І тільки з одним оком! У всякому разі, ви будете в безпеці до тих пір, поки ви залишаєтеся там. Башточками подбає про це. Вам знадобляться матеріали та озброєння, для цього заходимо в брудному одноокий так що він може встановити вас. Однак, вам потрібно, щоб заробити все це, і вбивати зомбі, пошук матеріалів, а також порятунком вцілілих, безсумнівно, виявиться, що ви зроблені. Якщо ви отримаєте травму або зношений, повернутися в форт, щоб відпочити.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Зомбі різанини для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру закривавлений спалах, яка називається Зомбі різанини. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Зомбі різанини і це пов'язано з закривавлений. Наша нова гра Зомбі різанини є однією з кращих закривавлений ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою закривавлений, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Зомбі різанини
НАЗАД

закривавлений найпопулярніші ігри

вбити Вівці ГРАТИ ►

вбити Вівці

5
5 з 10 - 882 голосів
Зіграли
23602
разів

У цій грі кров, ви повинні вбивати овець, тому що багато хто з них були клоновані. Ви ім ...

Вбити зомбі ГРАТИ ►

Вбити зомбі

5
5 з 10 - 1276 голосів
Зіграли
21279
разів

У цій грі крові, ви можете побачити зомбі, що претендують на тебе вбити. Ви повинні вбl ...