Онлайн Ігри

зомбі забою

Гра закривавлений

зомбі забою

зомбі забою Рейтинг: 8/10

Гра зомбі забою

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Мета цієї безкоштовної онлайн ігри проста: вбити всіх поганих, Зомбі на дияволу, щоб розблокувати нові поля битв, персонажів і зброї. Більшість з них мають специфічні вимоги б досягти хвилі шість з бою X. вбити стільки ворогів як можна швидше з одного пострілу для збільшення мультиплікатора. Як множник збільшується ви отримуєте більше Boins і які дозволять вам модернізувати вашу зброю. Однак поспішайте, бо Boins зникне через деякий час. Щоб отримати максимально можливий рахунок отримати множник до 999, це означає, що для кожного зомбі вбили ви будете заробляти 100x999 і не тільки 100 очок.

разів грав

Ця гра була зіграна 6978 раз онлайн. рейтинг 3488 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 8.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Рейтинг на основі 18 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 6978 разів
зомбі забою

Елементи управління цієї гри прості. Ви повинні контролювати вікно голову кошмар допомогою клавіш зі стрілками і точки і стріляти за допомогою миші. Використовуйте її, щоб озирнутися. Переміщення за допомогою стрілок на клавіатурі або з WASD клавіш. Щоб вогнем своєї зброї, використовувати основний кнопки миші, а також використовувати його колесо прокрутки, щоб перебрати всі вашого зброї. Ви також можете використовувати номери для вибору зброї безпосередньо. Всі клавіші повторного визначених в інтерфейсі конфігурації з кнопкою в правому верхньому куті. Ці зомбі колись були жителями міста Boxville але тепер був проклятий зі смертельним вірусом зомбі. Зомбі тіло мертвої людини, враховуючи подібність життя, але німий і безвольний, надприродні сили, як правило, якийсь злий мети. Пам'ятайте, що вони дають вам 1 тиражування за вбивство. Використовуйте їх, щоб накачати множник до 999.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою зомбі забою для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру закривавлений спалах, яка називається зомбі забою. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою зомбі забою і це пов'язано з закривавлений. Наша нова гра зомбі забою є однією з кращих закривавлений ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою закривавлений, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

зомбі забою
НАЗАД

закривавлений найпопулярніші ігри

вбити Вівці ГРАТИ ►

вбити Вівці

5
5 з 10 - 882 голосів
Зіграли
23562
разів

У цій грі кров, ви повинні вбивати овець, тому що багато хто з них були клоновані. Ви ім ...

Вбити зомбі ГРАТИ ►

Вбити зомбі

5
5 з 10 - 1276 голосів
Зіграли
21240
разів

У цій грі крові, ви можете побачити зомбі, що претендують на тебе вбити. Ви повинні вбl ...