Онлайн Ігри

Шахи

Гра Настільна

Шахи

Шахи Рейтинг: 6/10

Гра Шахи

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Гра в шахи! Постарайтеся, щоб виграти цю гру і отримати короля вбити супротивника. Інструкції: грається на дошці 8x8 з 64 квадратів. Спочатку кожен гравець (один грає білими і один з чорним) контролює свої 16 штук: один король, один ферзь, дві тури, два коня, два слона, і вісім пішаків. Мета гри полягає в тому, щоб поставити мат королю супротивника так, що король перебуває під загрозою, і немає ніякого способу уникнути нападу з іншим кроком. Виграти гру першим вбити царя в іншому випадку. Приходь грати онлайн-шахи.

разів грав

Ця гра була зіграна 169872 раз онлайн. рейтинг 52 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 20290 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 169872 разів
Шахи

Шахові! Постарайтеся, щоб виграти цю гру і отримати цар ваш ворог. Інструкції: Гра грається на квадратної картатій дошці з 64 квадратів, розташованих у вісім на вісім квадратних. На старті кожен гравець керує шістнадцять частин: один король, один ферзь, дві тури, два коня, два слона, і вісім пішаків. Об'єкт гри полягає в тому, щоб поставити мат королю супротивника, внаслідок чого король перебуває під негайне напад (у чеку), і немає ніякого способу, щоб видалити його від нападу на наступному ходу. Класична гра в шахи онлайн. У вас же класичні шашки і у вас є, щоб перемогти противника. Ви граєте проти комп'ютера. Рухи карт нормальних і об'єкт, щоб зловити цар ваш супротивник. Коли король не має можливість руху, не вмираючи ви виграли гру. Це гра, стратегії та інтелекту з найвідоміших у світі. Це гра для двох гравців, в яку грають в усьому світі. Пішаками є самими основними чіпси і королеві, що у вас більше вільного пересування. Переслідує і вдається захопити царя.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Шахи для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Настільна спалах, яка називається Шахи. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Шахи і це пов'язано з Настільна. Наша нова гра Шахи є однією з кращих Настільна ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Настільна, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Шахи
НАЗАД

Настільна найпопулярніші ігри

Китайські шашки ГРАТИ ►

Китайські шашки

6
6 з 10 - 7648 голосів
Зіграли
62576
разів

Класична гра Китайські шашки. Мета цієї гри полягає в переході всі ваші синіх кульо ...

Лила ГРАТИ ►

Лила

4
4 з 10 - 884 голосів
Зіграли
29539
разів

Ця гра безкоштовна Інтернет-версія класичної гри Лила. Ви просто повинні кинути кі ...

Замогільний шахи ГРАТИ ►

Замогільний шахи

4
4 з 10 - 678 голосів
Зіграли
17684
разів

Божевільні Шахи в якому частини приховані усередині або під деяким хрести могил. О ...