Онлайн Ігри

Китайські шашки

Гра Настільна

Китайські шашки

Китайські шашки Рейтинг: 6/10

Гра Китайські шашки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Класична гра Китайські шашки. Мета цієї гри полягає в переході всі ваші синіх кульок на протилежну сторону плати. Правила: м яч може переміщатися в сусіднє простір, м яч може перестрибнути через інший куля, куля не може зробити останній хід на основі, відмінної від власної чи їх або те, що має статися. Складна гра, яка вимагає великої концентрації, щоб отримати жетони боку переїзду в сторону плати. Два гравці можуть грати до шести, залежно від променів зірки, кожен колір гравця.

разів грав

Ця гра була зіграна 62621 раз онлайн. рейтинг 249 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 7648 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 62621 разів
Китайські шашки

Китайські дами Європейської версії гри дам, але насправді це не Китай, а Німеччина. Чіпи щоб ​​дістатися від однієї сторони до іншої дошці. Різниця в тому, що в цій версії можуть грати до шести гравців. Чіпси або кульки можуть рухатися зростаючий рух, може перейти до іншої кулі, щоб йти далі. Мета полягає в тому, щоб перетнути всю дошку. Китайські шашки, китайські зірки або китайського правління являє собою настільну гру для 5:58 учасників. Вона грається на дошці з 121 квадратів у вигляді шестикутної зірки або зірки Давида і у кожного гравця є 10 фішок, щоб почати.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Китайські шашки для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Настільна спалах, яка називається Китайські шашки. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Китайські шашки і це пов'язано з Настільна. Наша нова гра Китайські шашки є однією з кращих Настільна ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Настільна, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Китайські шашки
НАЗАД

Настільна найпопулярніші ігри

Шахи ГРАТИ ►

Шахи

6
6 з 10 - 20290 голосів
Зіграли
169909
разів

Гра в шахи! Постарайтеся, щоб виграти цю гру і отримати короля вбити супротивника. Ін& ...

Лила ГРАТИ ►

Лила

4
4 з 10 - 886 голосів
Зіграли
29712
разів

Ця гра безкоштовна Інтернет-версія класичної гри Лила. Ви просто повинні кинути кі ...

Замогільний шахи ГРАТИ ►

Замогільний шахи

4
4 з 10 - 678 голосів
Зіграли
17748
разів

Божевільні Шахи в якому частини приховані усередині або під деяким хрести могил. О ...