Онлайн Ігри

Замогільний шахи

Гра Настільна

Замогільний шахи

Замогільний шахи Рейтинг: 4/10

Гра Замогільний шахи

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Божевільні Шахи в якому частини приховані усередині або під деяким хрести могил. Оригінальна версія класичної настільної гри. Плата кладовища і усі шахові фігури характерні Хеллоуїна злі істоти. Ви повинні вибрати тяжкого або перетинатися і виходити з гри під листом. Це може бути вашим або іншого гравця. Як лічильник листя атаці мати навколо. Гра закінчується, коли ви усунули всі частини вашого опонента, якщо будете таблиці, або якщо будь-яка частина була видалена в 25 ходів.

разів грав

Ця гра була зіграна 17684 раз онлайн. рейтинг 1281 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 678 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 17684 разів
Замогільний шахи

Класичної настільної гри, такі як шахи, але мікросхеми приховані під могил і трун. Мета полягає в подібне, ви повинні видалити всі плитки з ігрового поля, але на цей раз не знаю, що вдома фішок в коробці. Ні символи не будуть у районі кожного супротивника. Монстри все навколо, і ви повинні знайти ваш перший так, що напади на противника. Ви повинні спробувати очистити шаховому всіх монстрів перш вашого ворога вб'є вас. Швидка гра, щось божевільне і весело. Починаємо малювати монстрів зі своїх могил і грати.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Замогільний шахи для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Настільна спалах, яка називається Замогільний шахи. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Замогільний шахи і це пов'язано з Настільна. Наша нова гра Замогільний шахи є однією з кращих Настільна ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Настільна, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Замогільний шахи
НАЗАД

Настільна найпопулярніші ігри

Шахи ГРАТИ ►

Шахи

6
6 з 10 - 20290 голосів
Зіграли
169872
разів

Гра в шахи! Постарайтеся, щоб виграти цю гру і отримати короля вбити супротивника. Ін& ...

Китайські шашки ГРАТИ ►

Китайські шашки

6
6 з 10 - 7648 голосів
Зіграли
62576
разів

Класична гра Китайські шашки. Мета цієї гри полягає в переході всі ваші синіх кульо ...

Лила ГРАТИ ►

Лила

4
4 з 10 - 884 голосів
Зіграли
29539
разів

Ця гра безкоштовна Інтернет-версія класичної гри Лила. Ви просто повинні кинути кі ...