Онлайн Ігри

Острів в відкинутим

Гра Корабли

Острів в відкинутим

Острів в відкинутим Рейтинг: 4/10

Гра Острів в відкинутим

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Досвід пригода на острові після корабельної аварії човен, ви повинні знайти спосіб, щоб покинути острів і повернутися до цивілізації. Відкинутим є простим пригодницька гра, щоб змусити вас думати. You пережив аварію корабля в Карибському морі, тепер ви повинні знайти свій шлях додому. Натисніть червоні стрілки для переміщення, шукати докази, щоб вирішити головоломки, весело провести час і не забувайте бути обережними! Джунглі там. Після потоплення непотоплюваний ви повинні знайти шлях додому, пригодницька гра.

разів грав

Ця гра була зіграна 66834 раз онлайн. рейтинг 208 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 5374 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 66834 разів
Острів в відкинутим

Набір потерпілих корабельну аварію, в якому після загибелі човна, ви отримуєте на безлюдний острів, де тільки джунглів в середині Карибського моря. Ця пригода, в якому вам належить вирішувати загадки і тестування. Остерігайтеся канібалів. Ви повинні знайти спосіб вижити у ворожому місцевості. Використовуйте червоні стрілки для переміщення персонажа по екрану і досягнення різних місць, щоб отримати їжу або втекти назад до цивілізації. Пережити це пригода і добре провести час, дивлячись на море або на різних островах.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Острів в відкинутим для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Корабли спалах, яка називається Острів в відкинутим. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Острів в відкинутим і це пов'язано з Корабли. Наша нова гра Острів в відкинутим є однією з кращих Корабли ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Корабли, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Острів в відкинутим
НАЗАД

Корабли найпопулярніші ігри

Вікінг судів ГРАТИ ►

Вікінг судів

5
5 з 10 - 2890 голосів
Зіграли
39591
разів

У цієї великої гри вам доведеться зібрати всі елементи на вашому шляху заробити це ...