Онлайн Ігри

Каравели Христофора Колумба

Гра Корабли

Каравели Христофора Колумба

Каравели Христофора Колумба Рейтинг: 4/10

Гра Каравели Христофора Колумба

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі, ви повинні порівняти дві фотографії одного з кораблів Колумба і двадцять знайти відмінності між ними. Щоб знайти відмінності, при клацанні мишею на тому місці, де ви бачите різницю, і це відзначено. Переміщення миші для прокрутки на екрані і натисканні на ліву кнопку миші, коли ви знайдете різниці. Ігри місце відмінності в одному з найзнаменитіших кораблів всіх часів. Христофор Колумб відплив до її з Іспанії, щоб досягти Америки.

разів грав

Ця гра була зіграна 12642 раз онлайн. рейтинг 1629 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 434 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 12642 разів
Каравели Христофора Колумба

Христофор Колумб відкрив Америку в три кораблі, три дерев'яних кораблів свого часу. Ось найбільш важливі, але має деякі відмінності між кожної фотографії ви повинні знайти їх все. Є 25 невеликих змін з одного зображення на інше судно. Дивитися всю інформацію з човна, тому що вони не так багато моделей, які є витвором мистецтва. Це версія класичної гри, щоб знайти відмінності між двома зображеннями, які є однаковими, але з невеликими змінами. У цьому випадку тема гри це красивий класичний човен і дуже важлива в історії.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Каравели Христофора Колумба для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Корабли спалах, яка називається Каравели Христофора Колумба. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Каравели Христофора Колумба і це пов'язано з Корабли. Наша нова гра Каравели Христофора Колумба є однією з кращих Корабли ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Корабли, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Каравели Христофора Колумба
НАЗАД

Корабли найпопулярніші ігри

Острів в відкинутим ГРАТИ ►

Острів в відкинутим

4
4 з 10 - 5374 голосів
Зіграли
66585
разів

Досвід пригода на острові після корабельної аварії човен, ви повинні знайти спосіk ...

Вікінг судів ГРАТИ ►

Вікінг судів

5
5 з 10 - 2890 голосів
Зіграли
39360
разів

У цієї великої гри вам доведеться зібрати всі елементи на вашому шляху заробити це ...