Онлайн Ігри

Доставка піци хлопчика водою

Гра Корабли

Доставка піци хлопчика водою

Доставка піци хлопчика водою Рейтинг: 7/10

Гра Доставка піци хлопчика водою

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій безкоштовної онлайн грі, ви будете мати, щоб працювати як хлопчик доставки піци. Як правило, доставка хлопчиків подорожуєте на машині, або на велосипеді ... Але це один подорожує по морю! Візьміть піци, які ви знайдете на воду так швидко, як ви можете з вашим катері, а ухилення перешкоди (як і інші човни), збираючи бонуси (наприклад, скарби) і, звичайно ж, кидаючи піци правильний будинок. Управляти кораблем за допомогою клавіш. Уникайте перешкод, керуючи човном з лівої та правої клавіш. Натисніть клавішу вгору, щоб збільшити швидкість човна, і відпустіть її, коли ви так швидко, як ви хочете. Щоб знизити її, натисніть вниз і відпустіть її, коли ви відчуваєте зручно.

разів грав

Ця гра була зіграна 8534 раз онлайн. рейтинг 2976 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 7.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Рейтинг на основі 108 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 8534 разів
Доставка піци хлопчика водою

Управління човном за допомогою клавіш, доставити піцу з прогалини, збирати скарби, перестрибнути через пандуси, зібрати все необхідне, і т.д. .. Це здається досить простим. Якщо у вас скінчилися піци, буде більше у воді, яку ви будете мати, щоб забрати. Зверніть увагу, що піца, що ви доставити ті ж самі, ви підібрали з води ... Доставка хлопчика повинен бути дуже сильним, щоб кинути ці просочені піци на таких високих швидкостях! Слідкуйте за жовтими знаками попередження про наближення перешкоди. Чим швидше ви йдете, чим раніше ви повинні кинути піци, щоб отримати його через двері. Експеримент з ним, поки ви не отримаєте повісити його. Ви не повинні йти на максимальній швидкості. Хоча ви і приурочений, ви отримаєте далі якщо ви берете його трохи повільніше. Перейти на максимальній швидкості можна ще будучи в стані, щоб уникнути перешкод і доставити піцу.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Доставка піци хлопчика водою для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Корабли спалах, яка називається Доставка піци хлопчика водою. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Доставка піци хлопчика водою і це пов'язано з Корабли. Наша нова гра Доставка піци хлопчика водою є однією з кращих Корабли ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Корабли, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Доставка піци хлопчика водою
НАЗАД

Корабли найпопулярніші ігри

Острів в відкинутим ГРАТИ ►

Острів в відкинутим

4
4 з 10 - 5374 голосів
Зіграли
66585
разів

Досвід пригода на острові після корабельної аварії човен, ви повинні знайти спосіk ...

Вікінг судів ГРАТИ ►

Вікінг судів

5
5 з 10 - 2890 голосів
Зіграли
39360
разів

У цієї великої гри вам доведеться зібрати всі елементи на вашому шляху заробити це ...