Онлайн Ігри

Боулінг матчу

Гра Боулінг

Боулінг матчу

Боулінг матчу Рейтинг: 6/10

Гра Боулінг матчу

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Для покажчика в потрібний час витягнути якомога більше кегель наскільки це можливо. Пограти в боулінг. Для боулінгу, потрібно натиснути ліву кнопку миші, коли ви бачите стрілку, що вказує в боулінг-центрі або ви стоїте на попередньому рол. Боулінг це спорт, в якому гравці намагаються набрати очки шляхом прокатки кулю для боулінгу по плоскій поверхні, як правило, дерев'яне або синтетичне покриття. Цей вид спорту практикується в боулінг, як ви бачите в цій грі, де ви повинні показати своє управління мишею.

разів грав

Ця гра була зіграна 15864 раз онлайн. рейтинг 1300 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 690 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 15864 разів
Боулінг матчу

Пограти в боулінг точності в цій грі, де ви повинні зупинити покажчик в положення, щоб припинити кидати якомога більше кегель наскільки це можливо. Ви повинні зупинити в потрібний момент, щоб кинути м'яч у правильному напрямку і отримати якомога більше очок, як це можливо. Ви повинні зробити психічного математики зупинитися в потрібний час і отримати м'яч, як багато, наскільки це можливо. Цей вид спорту практикується в боулінг, які є громадські місця, в яких поверхня називають вулиці, щоб кинути м'яч. Сьогодні вони дуже динамічні місця, де збираються люди. З їжею, напоями та сувенірних магазинів.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Боулінг матчу для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Боулінг спалах, яка називається Боулінг матчу. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Боулінг матчу і це пов'язано з Боулінг. Наша нова гра Боулінг матчу є однією з кращих Боулінг ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Боулінг, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Боулінг матчу
НАЗАД

Боулінг найпопулярніші ігри

Боулінг 3D ГРАТИ ►

Боулінг 3d

4
4 з 10 - 9134 голосів
Зіграли
116608
разів

Для всіх любителів боулінгу. У цій грі ви можете змінити свою точку зору з боулінгу, н ...

Турнір з боулінгу2 ГРАТИ ►

Турнір з боулінгу2

5
5 з 10 - 3204 голосів
Зіграли
46529
разів

У цій грі ви будете грати в боулінг з квітами куль. Червоні кулі 50 очок, сині кулі 100 точоl ...

Боулінг Лелеки ГРАТИ ►

Боулінг Лелеки

5
5 з 10 - 2764 голосів
Зіграли
44443
разів

У цій грі ви кішка, і ви повинні кинути кулю для боулінгу, щоб стріляти лелек. Ви імпул ...