Онлайн Ігри

Bejeweled і Bratz

Гра Головоломки

Bejeweled і bratz

Bejeweled і Bratz Рейтинг: 6/10

Гра bejeweled і bratz

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Зробити ліній з дорогоцінними каменями, щоб отримати очки в цій грі. Натисніть дві коштовності, які близькі до обміну замість цього. Коли три або більше однакових цифри повинні бути разом у рядку або стовпці, вони зникають, і ви заробляєте очки. Піраміда таймер. Гра закінчується, коли всі коштовності зникають. Отримати до чотирьох Bratz, щоб виграти гру. Мати діаманти, ювелірні вироби та власні Bratz у цій грі для створення ліній однакових елементів. зробити все лінії ви можете в найкоротші терміни. Більше деталей ви маєте лінія зникає більше очок ви отримаєте.

разів грав

Ця гра була зіграна 37037 раз онлайн. рейтинг 458 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 3442 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 37037 разів
Bejeweled і Bratz

Версія Bejeweled, в якому цифри пов'язані з ляльками Bratz. Елементи гри є коштовності, які Bratz ляльки тематичні моді, зовнішності, розкішшю і дизайном. Вони являють собою набір ляльок, які користуються популярністю в усьому світі, особливо серед дівчаток. Вони забавні персонажі. У цій грі у вас є, щоб дістатися до лінії, як елементів, так що вони зникнуть і окуляри. Зробити рядами діамантів, ювелірних виробів або особою символів, щоб отримати очки. Ви виграєте, коли у вас є всі герої серіалу.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Bejeweled і Bratz для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Головоломки спалах, яка називається Bejeweled і Bratz. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Bejeweled і Bratz і це пов'язано з Головоломки. Наша нова гра Bejeweled і Bratz є однією з кращих Головоломки ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Головоломки, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Bejeweled і Bratz
НАЗАД

Головоломки найпопулярніші ігри

Колір Ланцюг ГРАТИ ►

Колір Ланцюг

6
6 з 10 - 4636 голосів
Зіграли
53209
разів

Натисніть відповідності квітів очистити їх - ви можете очищати сітку? Використовуl ...