Онлайн Ігри

Головоломка шматок за шматком Сімпсонів

Гра Головоломки

Головоломка шматок за шматком Сімпсонів

Головоломка шматок за шматком Сімпсонів Рейтинг: 3/10

Гра Головоломка шматок за шматком Сімпсонів

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Головоломка, в якій натисканням кнопки шматок здається, бути розміщені, та натисніть мати наступний шматок. Удачи робить цю загадку героїв з самих божевільних мультсеріалу телебачення (Сімпсони). Щоб завершити головоломки необхідно помістити шматочок і комп'ютер говорить вам, коли ви розмістили частину, натисніть на червону кнопку і з'являється нова частина зображення, що ви повинні дивитися, де ви розміщуєте. Таким чином, щоб завершити завершити головоломки і побачити повне вихідне зображення.

разів грав

Ця гра була зіграна 109243 раз онлайн. рейтинг 102 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 3.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Рейтинг на основі 11426 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 109243 разів
Головоломка шматок за шматком Сімпсонів

Оригінальної гри для завершення головоломки, в якій шматочки з'являються одне за один раз. Натисніть червону кнопку, щоб відобразити запис. У вас є всі карти на ігровому полі, але тільки один. Візьміть частину за допомогою миші і прагне його правильне місце в межах зображення. Шматки мають прямокутну форму. Чи можете ви побачити вихідне зображення позаду, але з нудніше кольорів. Пошук по сайту кожну вкладку та натисніть кнопку, щоб на наступний. Зображення сцені з мультсеріалу, в якому ми бачимо всі персонажі насолодитися розслаблюючим день на воді.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Головоломка шматок за шматком Сімпсонів для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Головоломки спалах, яка називається Головоломка шматок за шматком Сімпсонів. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Головоломка шматок за шматком Сімпсонів і це пов'язано з Головоломки. Наша нова гра Головоломка шматок за шматком Сімпсонів є однією з кращих Головоломки ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Головоломки, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Головоломка шматок за шматком Сімпсонів
НАЗАД

Головоломки найпопулярніші ігри

Колір Ланцюг ГРАТИ ►

Колір Ланцюг

6
6 з 10 - 4636 голосів
Зіграли
53359
разів

Натисніть відповідності квітів очистити їх - ви можете очищати сітку? Використовуl ...

Грудні Толкач ГРАТИ ►

Грудні Толкач

5
5 з 10 - 5736 голосів
Зіграли
43737
разів

Використовуйте клавіші зі стрілками для переміщення працівника та натисніть гру& ...