Онлайн Ігри

Переміщення жаб на іншу сторону

Гра Головоломки

Переміщення жаб на іншу сторону

Переміщення жаб на іншу сторону Рейтинг: 7/10

Гра Переміщення жаб на іншу сторону

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Ви рухаєтеся три жаби справа наліво і навпаки. У вас є три чоловіки жаби наліво і ви повинні поставити замість трьох справа. Три жіночі жаби мають рацію і мають закінчити гру зліва. Гра логіки, що дасть вам деякі цікаві розваги. Ви можете рухатися тільки одна тварина за один раз. Перевірте ваші навички та логіку, щоб завершити три з кожного боку змінилася. Жаба може рухатися певні посади або переходу на іншу жабу. Спробуйте вирішити її швидко. У вас є можливість почати все спочатку, якщо ви застрягли.

разів грав

Ця гра була зіграна 11906 раз онлайн. рейтинг 3091 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 7.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Рейтинг на основі 122 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 11906 разів
Переміщення жаб на іншу сторону

Логічна гра, в якій ви повинні рухатися три елементи на одній стороні екрану на інший. Ви повинні рухатися жаб в той час, ви можете рухатися тільки в порожній або стрибки на інше місце. Вони не можуть йти більше двох об'єктів у стрибку. Ви збираєтеся поламати голову, щоб отримати його в найкоротші терміни. Добре, що, як тільки у вас є рішення може вирішити за менший час наступного разу. Дуже розважальна діяльність, ви збираєтеся зайняти деякий час, щоб побачити, як її вирішити. Підходить для всіх віків, але має рівень складності, що робить його краще грати певного віку. Але це хороша практика, щоб усі діти з активністю, як це, що дозволяє їм здійснювати їх інтелект.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Переміщення жаб на іншу сторону для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Головоломки спалах, яка називається Переміщення жаб на іншу сторону. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Переміщення жаб на іншу сторону і це пов'язано з Головоломки. Наша нова гра Переміщення жаб на іншу сторону є однією з кращих Головоломки ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Головоломки, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Переміщення жаб на іншу сторону
НАЗАД

Головоломки найпопулярніші ігри

Колір Ланцюг ГРАТИ ►

Колір Ланцюг

6
6 з 10 - 4636 голосів
Зіграли
53751
разів

Натисніть відповідності квітів очистити їх - ви можете очищати сітку? Використовуl ...