Онлайн Ігри

Мода літа

Гра Братц

Мода літа

Мода літа Рейтинг: 5/10

Гра Мода літа

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Влітку в жарку погоду, так що вам доведеться вибирати свіжу одяг для цієї дівчини. Влітку Bratz дуже жарко, так що ви повинні носити легкий одяг. У цій грі, ви будете використовувати мишу, щоб натиснути одязі і, переміщаючи мишу, згортайте одяг до тіла ляльки. У вас є десятки одиниць одягу на вибір. Ви повинні зробити набір моди, що корисно і досить для літа. Ляльки Bratz любитель моди, так що ви повинні допомогти, щоб літній одяг дуже хороші, сучасні та адекватні тепло кілька днів, особливо, щоб піти на пляж. Літня мода для деяких гарячих днів.

разів грав

Ця гра була зіграна 11002 раз онлайн. рейтинг 1985 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 234 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 11002 разів
Мода літа

Літня мода гра, в якій ви повинні одягатися головного героя з короткою одязі. Жарко в грі, і ви повинні зробити весь гардероб для моделі у вас є. Вибрати купальник, шарф, сорочка, капелюх, взуття, ювелірні вироби, сонцезахисні окуляри і все, що вам може знадобитися протягом дня на пляжі або в басейні. У літнє плаття сильно зміниться, тому що це дуже жарко, і одяг має адаптуватися до цієї ситуації. Одяг коротше, з меншим і більш легкі тканини. Вихідний день ви можете провести на пляжі або у басейну, засмагати або відпочинку.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Мода літа для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Братц спалах, яка називається Мода літа. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Мода літа і це пов'язано з Братц. Наша нова гра Мода літа є однією з кращих Братц ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Братц, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Мода літа
НАЗАД

Братц найпопулярніші ігри

Поцілунки в ліжку ГРАТИ ►

Поцілунки в ліжку

6
6 з 10 - 13138 голосів
Зіграли
158947
разів

У цій грі Bratz Кукла запропонував своїм другом, і вона збирається робити у своїй спальн ...

Bratz Зробити більше ГРАТИ ►

Bratz Зробити більше

4
4 з 10 - 3566 голосів
Зіграли
47365
разів

Виберіть Bratz стиль, який ви хочете дати. По-перше, ви повинні взяти на себе шампунь, вимит ...

Стиліст для моделей ГРАТИ ►

Стиліст для моделей

5
5 з 10 - 4008 голосів
Зіграли
40385
разів

Ви дизайнер ляльок Bratz. Пошук, змішувати і поєднувати саму останню популярну моду і ст ...