Онлайн Ігри

3D суперкарів

Гра Гонки

3d суперкарів

3D суперкарів Рейтинг: 6/10

Гра 3d суперкарів

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Це одна з кращих ігор, які ви можете знайти там: вона має дуже швидкий автомобіль для вас, щоб рухатися, вона має великі декорації, приємна музика і приголомшлива гра. Мета гри полягає в тому, щоб проїхати через рівні, не потрапивши занадто багато перешкод і, як кілька машин трафіку, як це можливо. Є чотири різних рівнів підготували для вас і чотири різних суперкарів. Кожен раз, коли ви закінчите рівень, гроші, які вам вдалося зібрати, уникаючи перешкод можуть бути витрачені на модернізацію. Ці оновлення будуть покращувати прискорення вашого автомобіля, швидкість, керованість і гальмування. Використовуйте свої гроші з розумом і задоволення від водіння нового автомобіля оновлено. Якщо ви любите двигуна і машини, ми рекомендуємо сайт: Прокат Авто за кращі автомобілі з низькими цінами.

разів грав

Ця гра була зіграна 7774 раз онлайн. рейтинг 3183 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 20 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 7774 разів
3D суперкарів

Ця гра 3D Суперкар дає вам можливість прискорення й гальмування на волю, за допомогою вгору і вниз стрілками. Якщо ви відчуваєте, що рівень занадто важко, ви можете грати в попередньому кожен раз, коли ви хочете. Кожен раз, коли ви граєте рівня, ви будете мати можливість заробляти більше грошей, які можна витратити на модернізацію вашого автомобіля. Останнім часом водіння 3D ігри є одними з найпопулярніших онлайн безкоштовно ігри машини. Відтворити цей 3D флеш ігри стільки, скільки ви хочете, і поділитися ним з друзями.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою 3D суперкарів для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Гонки спалах, яка називається 3D суперкарів. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою 3D суперкарів і це пов'язано з Гонки. Наша нова гра 3D суперкарів є однією з кращих Гонки ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Гонки, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

3D суперкарів
НАЗАД

Гонки найпопулярніші ігри