Онлайн Ігри

Управління АЗС

Гра Гонки

Управління АЗС

Управління АЗС Рейтинг: 4/10

Гра Управління АЗС

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі, ви повинні працювати в заправну станцію, і у вас є, щоб обслуговувати клієнтів. Для цього ви просто повинні використовувати комп'ютер миша, щоб переміститися від одного постачальника до іншого і взяти бензин. Ви повинні дивитися на кожний транспортний засіб, і зніміть шланг, коли вона сповнена, без палива переповнення. Крім того, необхідно обслуговувати декілька клієнтів одночасно, так що ви повинні планувати заздалегідь і бути дуже швидким, щоб отримати всі гості залишаються задоволені. Сьогодні це не загальне для співробітника зустрічає нас на заправках, тому що більшість постачальників передплачених самообслуговування. Ви повинні ввести АЗС, платити за паливо, а потім заповнити бак самостійно.

разів грав

Ця гра була зіграна 15928 раз онлайн. рейтинг 1315 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 530 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 15928 разів
Управління АЗС

Забавна гра, щоб керувати АЗС в якій ви керуєте дружнього співробітника на АЗС. Ви повинні будете отримати допомогу для всіх клієнтів прибувають зі своїм автомобілем і звинувачувати його кількість бензину. Як ви бачите в нижній частині екрана, у вас також є інший варіанти для їжі і напоїв, таких як курячі крильця, гамбургер, бутерброд, хот-дог, молоко, соду і небажаної варіант. З цією АЗС онлайн-грі ви можете отримати в шкіру співробітника АЗС та догляду в кращий спосіб ви знаєте цього бізнесу. Якщо ви добре отримати гроші, необхідні для досягнення наступного рівня, але будьте обережні, тому що на кожному новому рівні складність зростає значно.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Управління АЗС для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Гонки спалах, яка називається Управління АЗС. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Управління АЗС і це пов'язано з Гонки. Наша нова гра Управління АЗС є однією з кращих Гонки ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Гонки, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Управління АЗС
НАЗАД

Гонки найпопулярніші ігри