Онлайн Ігри

шосе божевілля

Гра Гонки

шосе божевілля

шосе божевілля Рейтинг: 7/10

Гра шосе божевілля

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Ця безкоштовна онлайн гра дуже проста і коротка, але може бути дуже весело і захоплююча. Ви граєте за дуже божевільним водієм, і, отже, бали будуть нараховуватися вам, як ви виконаєте шалені трюки з автомобілем. Окуляри будуть потім перетворяться в оксид азоту якій ви зможете використовувати пізніше. Будьте обережні, коли дим або вогонь почне виходити з машини. Тобто, коли ви знаєте, що доведеться міняти автомобілі. Але немає часу, щоб зупинитися, тому натисніть пробіл, щоб стрибати на даху автомобіля і клавіші зі стрілками, щоб перейти до скрізь, де є поблизу автомобіль. Потім, ви можете знову стрибати в інший автомобіль, якщо ви відчуваєте себе досить нерозумним, але якщо ви хочете, щоб тримати автомобіль на дахах яких ви перебуваєте на вершині, натисніть кнопку вниз. Потім за допомогою клавіш зі стрілками знову їздити, і клавішу зі стрілкою вгору для активації закису. Якщо ви любите двигуна і машини, ми рекомендуємо сайт: Прокат Авто за кращі автомобілі з низькими цінами.

разів грав

Ця гра була зіграна 7560 раз онлайн. рейтинг 3312 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 7.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Рейтинг на основі 40 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 7560 разів
шосе божевілля

Ця гра дуже весело і захоплююча. Швидкість по шосе, і окуляри, стрибаючи між автомобілями! Натисніть ліву та праву, щоб повертати, пробіл, щоб піднятися на дах, щоб перейти в інший автомобіль, а потім знову їздити. Божевільні трюки будете заробляти очки і нітро. Використовуйте нітро йти дуже швидко, і робити це на протилежному напрямку, щоб отримати набагато більше і набагато швидше.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою шосе божевілля для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Гонки спалах, яка називається шосе божевілля. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою шосе божевілля і це пов'язано з Гонки. Наша нова гра шосе божевілля є однією з кращих Гонки ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Гонки, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

шосе божевілля
НАЗАД

Гонки найпопулярніші ігри