Онлайн Ігри

Головоломки Аватар: Останній маг повітря

Гра мультиплікація

Головоломки Аватар: Останній маг повітря

Головоломки Аватар: Останній маг повітря Рейтинг: 6/10

Гра Головоломки Аватар: Останній маг повітря

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Насолоджуйтесь завершення картини цієї головоломки. Аватар, Повелитель стихій. Аватар: Легенда про Аанга в Європі. Образ головоломки є головний герой американського мультсеріалу. Завершити головоломки, ви повинні натиснути і перетягнути одиниць з урахуванням. Він являє собою серію телеканалу Nickelodeon для дітей. Серія розповідає історії Аанг в світі бойових мистецтв, бойових дій і магії. Людська цивілізація розділена на чотири країни: Вода племен, Царство Землі, Вогню і Повітря кочівників. Існує друга частина серії під назвою Легенда про Корре.

разів грав

Ця гра була зіграна 9664 раз онлайн. рейтинг 2452 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 254 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 9664 разів
Головоломки Аватар: Останній маг повітря

Завершення головоломки образу головного героя серію мультфільмів зроблені в Кореї ім'я Аанг. Головоломка мультиплікаційного персонажа з серії Аватар: Останній маг повітря. Світ фантазії, чарівництва і повноваження, пов'язані з бойовими мистецтвами і боротьбою, щоб отримати владу і престол. Історія молодого хлопчика князя повалений. Азіатські класичної казки розгортається в дев'ятнадцятому столітті. Для любителів корейської серії аніме та історії магії і бойових мистецтв. Зробити паззл з'єднувальний елемент.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Головоломки Аватар: Останній маг повітря для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру мультиплікація спалах, яка називається Головоломки Аватар: Останній маг повітря. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Головоломки Аватар: Останній маг повітря і це пов'язано з мультиплікація. Наша нова гра Головоломки Аватар: Останній маг повітря є однією з кращих мультиплікація ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою мультиплікація, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Головоломки Аватар: Останній маг повітря
НАЗАД

мультиплікація найпопулярніші ігри

Snoopy \ ГРАТИ ►

Snoopy "і" Древо різдвяні

5
5 з 10 - 3808 голосів
Зіграли
38551
разів

Чарлі Браун сердиться тому, що ніхто не любить ялинку він вибрав і heneeds ваша допомога, що ...