Онлайн Ігри

Пошук пару граней

Гра мультиплікація

Пошук пару граней

Пошук пару граней Рейтинг: 5/10

Гра Пошук пару граней

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій пам'яті гри ви повинні знайти те ж особа мультиплікаційного персонажа. Ви повинні натиснути ліву кнопку миші, щоб вибрати вікно і переміщайте мишу для прокрутки. Заробіть 100 очок, коли ви знайдете те ж особа мультиплікаційний персонаж, і ви втратите 5 очок, коли ви не. Ви повинні зробити пар символів, які є однаковими і таким чином, вони зникають. Ви виграєте, коли ви отримали всі особи зникають з ігрового екрану. Ви повинні мати хорошу пам'ять, щоб розбити цю гру.

разів грав

Ця гра була зіграна 10486 раз онлайн. рейтинг 2128 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 298 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 10486 разів
Пошук пару граней

У цій пам'яті гри ви повинні знайти те ж особа персонажа мультфільмів. Ви повинні пульс лівою кнопкою миші, щоб вибрати вікно, і ви перемістіть миша може змістити. Ви виграєте 100 пунктів, коли ви знайдете те ж особа мультиплікаційний персонаж, і ви втратите 5 очок, коли ви не. Чи є у вас гарна пам'ять на обличчя? Тут ви повинні піти піднімаючи кожну букву і, побачивши людину в ньому. Ви повинні пам'ятати, що людина була в карти, що ви ріжете. Коли знаєш, що дві карти і та ж особа натисканні на них, і якщо ви здогадалися дві букви зникають. Вона повинна мати можливість проводити кожну з рис характеру. Це проста і кумедна гра для людей з гарною пам'яттю. Ось герої мультфільмів, що робить його ще більш доброзичливі і цікаві. Це гра, відповідні та рекомендується для дітей.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Пошук пару граней для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру мультиплікація спалах, яка називається Пошук пару граней. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Пошук пару граней і це пов'язано з мультиплікація. Наша нова гра Пошук пару граней є однією з кращих мультиплікація ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою мультиплікація, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Пошук пару граней
НАЗАД

мультиплікація найпопулярніші ігри

Snoopy \ ГРАТИ ►

Snoopy "і" Древо різдвяні

5
5 з 10 - 3808 голосів
Зіграли
38551
разів

Чарлі Браун сердиться тому, що ніхто не любить ялинку він вибрав і heneeds ваша допомога, що ...