Онлайн Ігри

заправка для промови

Гра Знаменитості

заправка для промови

заправка для промови Рейтинг: 4/10

Гра заправка для промови

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі, ви повинні одягатися Мішель Обама, який повинен виступити з промовою на з'їзді своєї політичної партії. Вона дружина Барака Обами і, таким чином, першою леді Сполучених Штатів. Одягатися жінка, ви повинні натиснути на одяг, яка вам подобається, і перетягніть їх на силует Мішель Обама. Вона стала відомою мовлення як ця, ​​які дали надати підтримку і попросити голосів для чоловіка свого. Це дуже відомий і впливовий. Коли виголошував промову в громадських місцях повинні бути одягнені в строгому і елегантному. Ви не можете нести квітів або роздруківок.

разів грав

Ця гра була зіграна 8658 раз онлайн. рейтинг 2836 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 28 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 8658 разів
заправка для промови

Гардеробна жінку чи чоловіка для промови мають свої особливості. Ви повинні бути одягнені у тверезій і елегантний, без кольору, без малюнків або роздруківок. Не носіть прикраси, які вражають. Яскраві кольори заборонені на камеру, які є неправильними або які можуть порушити зору тих, хто слухає. Ми повинні дати серйозне зображення. Ми повинні висловити впевненість. Тому найкраще носити стильний одяг без уваги. Наш герой жінка так звик говорити в суспільному і завжди носить розумні костюми і ніщо не спалахує.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою заправка для промови для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Знаменитості спалах, яка називається заправка для промови. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою заправка для промови і це пов'язано з Знаменитості. Наша нова гра заправка для промови є однією з кращих Знаменитості ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Знаменитості, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

заправка для промови
НАЗАД

Знаменитості найпопулярніші ігри

Супер Mr.Bean ГРАТИ ►

Супер mr.bean

3
3 з 10 - 20760 голосів
Зіграли
239355
разів

Ми знаємо, що містера Біна дивний хлопець і любить робити трюки. Але чи знаєте ви уяви ...

Любовний калькулятор ГРАТИ ►

Любовний калькулятор

5
5 з 10 - 1588 голосів
Зіграли
36490
разів

У цій грі ви повинні поставити імена відомих і 2 перевірити compatibilidd між ними. По-перше, постk ...