Онлайн Ігри

Хто це сказав?

Гра Знаменитості

Хто це сказав?

Хто це сказав? Рейтинг: 5/10

Гра Хто це сказав?

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Ця гра представляє собою битва між Меган Фокс і Майк Тайсон. З'являється фраза, яку сказав Меган Фокс або Майк Тайсон, і ви повинні вгадати, хто сказав цю фразу між цими двома знаменитостями, натиснувши на обличчі за допомогою миші. Меган Фокс відома актриса виходить у великому кіно. Боксер Майк Тайсон є лауреатом багатьох нагород. Обидва вже говорив багато фраз, які стали відомі, тепер ви повинні визнати, який з двох сказав цю фразу. Визначає фразу і заробляти очки, якщо ви вгадати, яка з двох говорив реченні. Відомий знайомства гри між двома знаменитостями.

разів грав

Ця гра була зіграна 9023 раз онлайн. рейтинг 2806 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 74 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 9023 разів
Хто це сказав?

Уривки відомою актрисою. Уривки боксер відомий своїми нагородами. Фрази, які були сказані знаменитостей і ви повинні визначити, яка з двох символів є автором цитати. Ви повинні встановити автора кожного з тверджень, які з'являються на екрані. Клацніть мишею по одній з двох, коли ви думаєте, що ви саме та людина. Ви будете заробляти очки, якщо ви вгадати, яка з двох вимовив ці слова раніше. Якщо у вас гарна пам'ять або ви добре з висновками, які можуть бути ваші улюблені ігри. Якщо ви є шанувальником Меган Фокс і Майк Тайсон цій грі вам це дуже подобається.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Хто це сказав? для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Знаменитості спалах, яка називається Хто це сказав?. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Хто це сказав? і це пов'язано з Знаменитості. Наша нова гра Хто це сказав? є однією з кращих Знаменитості ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Знаменитості, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Хто це сказав?
НАЗАД

Знаменитості найпопулярніші ігри

Супер Mr.Bean ГРАТИ ►

Супер mr.bean

3
3 з 10 - 20760 голосів
Зіграли
239355
разів

Ми знаємо, що містера Біна дивний хлопець і любить робити трюки. Але чи знаєте ви уяви ...

Любовний калькулятор ГРАТИ ►

Любовний калькулятор

5
5 з 10 - 1588 голосів
Зіграли
36490
разів

У цій грі ви повинні поставити імена відомих і 2 перевірити compatibilidd між ними. По-перше, постk ...