Онлайн Ігри

Покладіть тварин в парах

Гра Дитячі

Покладіть тварин в парах

Покладіть тварин в парах Рейтинг: 6/10

Гра Покладіть тварин в парах

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Ігри для дітей, де ви повинні натиснути на двох картах з того ж тваринного і знаходяться поруч один з одним. Якщо існує розрив також можете. Не можете натиснути, якщо ви перебуваєте в діагоналі. Мета полягає в тому, що всі карти пішли в минуле. Як ви йдете видалення і відкриття більше простору між ними можна дістатися, що не разом, але близько до цього. Те, що не можете повірити лінія в листі, повинні бути поруч або по повітрю. Проста і захоплююча гра для дітей.

разів грав

Ця гра була зіграна 11994 раз онлайн. рейтинг 3203 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 24 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 11994 разів
Покладіть тварин в парах

Гра натискання карти з тим же тварини в парах. Ви повинні бути обережні, тому що є деякі, хто, щоб відвернути вашу увагу. Вони мають той же колір та іншим аналогічним способом. Ви повинні бути дуже швидко за допомогою миші. Ви повинні дивитися далеко на кресленнях, так що ви можете видалити всі карти як можна швидше. Смішні тварини, що діти будуть подобається. Це простий діяльності, що служить для звертати увагу на деталі.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Покладіть тварин в парах для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Дитячі спалах, яка називається Покладіть тварин в парах. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Покладіть тварин в парах і це пов'язано з Дитячі. Наша нова гра Покладіть тварин в парах є однією з кращих Дитячі ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Дитячі, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Покладіть тварин в парах
НАЗАД

Дитячі найпопулярніші ігри

Шин Чан Зробити 2 ГРАТИ ►

Шин Чан Зробити 2

5
5 з 10 - 15006 голосів
Зіграли
109494
разів

Це гра для фанатів Шин Чан. Якщо вам сподобалася перша частина цього тесту більше ва&# ...

Мода для мишей ГРАТИ ►

Мода для мишей

4
4 з 10 - 5294 голосів
Зіграли
82625
разів

У цій грі ви можете одягнути ці милі мишей Walt Disney, Міккі і Мінні, і, отже, вибрати одяг, ви пов ...