Онлайн Ігри

Санта-Клаус в Австралії

Гра Різдво

Санта-Клаус в Австралії

Санта-Клаус в Австралії Рейтинг: 4/10

Гра Санта-Клаус в Австралії

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Берегти Санта-Клауса з цієї теплої Австралії піщаний пляж якомога довше на основі натисніть, щоб перейти в повітря. Щоб зберегти його плаваючий, натисніть фігуру Діда Мороза, щоб тримати в повітрі. Іноді, подарунок від своєї чарівної сумці буде падати. І якщо ви в змозі натиснути на них, перш ніж вони падають на пісок, отримати додаткові очки! Зробити Дід Мороз літати і отримувати подарунки від його мішком подарунків. Дуже весело і захоплююча гра. Простою справою грати в це Різдво.

разів грав

Ця гра була зіграна 10175 раз онлайн. рейтинг 2205 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 314 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 10175 разів
Санта-Клаус в Австралії

Санта-Клаус збирається провести Різдво в Австралії. Але він не може ходити на піску пляжу, так що ви повинні допомогти вам пливуть по повітрю. Ви повинні натиснути багато разів, як ви можете про нього, щоб не впасти. Кожен клік ви робите буде тримати вас небагато часу плаваючою. Час від часу мішечок із солодощами цієї осені ви можете взяти деякі для вас, якщо ви натиснете на час за допомогою миші над ним. Ви отримаєте додаткові окуляри ці спеціальні нагороди. Заходи кількість кліків ви можете зробити, спробувати поліпшити наступного разу.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Санта-Клаус в Австралії для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Різдво спалах, яка називається Санта-Клаус в Австралії. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Санта-Клаус в Австралії і це пов'язано з Різдво. Наша нова гра Санта-Клаус в Австралії є однією з кращих Різдво ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Різдво, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Санта-Клаус в Австралії
НАЗАД

Різдво найпопулярніші ігри

Кулі квітів ГРАТИ ►

Кулі квітів

5
5 з 10 - 86444 голосів
Зіграли
1242464
разів

Різдво гра, де ви повинні знищити групу куль одного кольору ялинки схожі. Чим більше & ...

Магазин ельфів ГРАТИ ►

Магазин ельфів

6
6 з 10 - 3138 голосів
Зіграли
43917
разів

Незадовго до Різдва, Сенді відвідування її бабуся, і дізнається, що бабуся в банку кр& ...