Онлайн Ігри

головоломка Різдвяний бал

Гра Різдво

головоломка Різдвяний бал

головоломка Різдвяний бал Рейтинг: 4/10

Гра головоломка Різдвяний бал

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі ви повинні відновити образ цього Різдвяний бал. Ви повинні натиснути лівою кнопкою миші, щоб вибрати деталі або складання деталей і перетягніть їх у потрібне місце. При спробі поставити правильні частини налаштовуються автоматично. Ця головоломка має кілька підвищеної складно, тому що у всіх фото, в основному, стосувалися білий і червоний кольори. Шматки кілька невеликі, але завдяки цій головоломки ви будете розважатися на деякий час. Крім того, він також буде служити, щоб зробити вас заповнювати дух Різдва з цими красивими орнаментами.

разів грав

Ця гра була зіграна 9617 раз онлайн. рейтинг 2724 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 92 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 9617 разів
головоломка Різдвяний бал

Кулі новорічні ялинки є відмінним символом цього красивого свята. Червоний є одним з найбільш характерних кольорах Різдва, і ми також можемо побачити деякі блиск малюнки, що представляє сніжинки. На картинці ви можете побачити червоний куля, який поміщається на сніжної землі. Зазвичай Різдвяний бал знаходиться на гілці ялини для ялинки прекрасно прикрашений. Ваша буде в змозі завершити цю головоломку в найкоротші терміни?

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою головоломка Різдвяний бал для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Різдво спалах, яка називається головоломка Різдвяний бал. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою головоломка Різдвяний бал і це пов'язано з Різдво. Наша нова гра головоломка Різдвяний бал є однією з кращих Різдво ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Різдво, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

головоломка Різдвяний бал
НАЗАД

Різдво найпопулярніші ігри

Кулі квітів ГРАТИ ►

Кулі квітів

5
5 з 10 - 86444 голосів
Зіграли
1242512
разів

Різдво гра, де ви повинні знищити групу куль одного кольору ялинки схожі. Чим більше & ...

Магазин ельфів ГРАТИ ►

Магазин ельфів

6
6 з 10 - 3138 голосів
Зіграли
43940
разів

Незадовго до Різдва, Сенді відвідування її бабуся, і дізнається, що бабуся в банку кр& ...