Онлайн Ігри

мода стиль в Різдво

Гра Різдво

мода стиль в Різдво

мода стиль в Різдво Рейтинг: 6/10

Гра мода стиль в Різдво

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Різдво одягаються гру. Братц насолоджуватися різдвяними і Санта-Клауса одяг. Ви повинні одягатися зірки з типовими одяг різдвяні, як якщо б вони були помічники Санти. Для цього виберіть одяг з лівої кнопкою миші і переміщує одяг до тіла ляльки, переміщаючи миша. У верхній вас є значки на які Ви хочете, щоб почати з лялькою ви почнете грати. Виберіть будь-який тип одягу, такі як капелюхи, штани, сорочки, куртки та одягу для варіантів одягу на вибір.

разів грав

Ця гра була зіграна 11054 раз онлайн. рейтинг 2053 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 194 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 11054 разів
мода стиль в Різдво

Братц насолодитися Різдвом, і вони хочуть носити одяг Санта-Клауса. Використовуйте мишу, щоб вибрати одяг, яку ви любите і перетягніть їх в ляльок, щоб одягнути їх. Удачи! Bratz ляльки ігри, де ви повинні вибрати один з гравців, щоб грати з нею. Ви повинні вибрати для неї костюм. Є сотні одягу на вибір. Виберіть значок вище, щоб вибрати, який одяг ви хочете вибрати. Є звичайні різдвяні кольору, як червоний або синій. Є всі стандартні кольори, щоб вибрати одяг, наприклад, жовтий, синій або зелений.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою мода стиль в Різдво для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Різдво спалах, яка називається мода стиль в Різдво. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою мода стиль в Різдво і це пов'язано з Різдво. Наша нова гра мода стиль в Різдво є однією з кращих Різдво ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Різдво, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

мода стиль в Різдво
НАЗАД

Різдво найпопулярніші ігри

Кулі квітів ГРАТИ ►

Кулі квітів

5
5 з 10 - 86444 голосів
Зіграли
1242500
разів

Різдво гра, де ви повинні знищити групу куль одного кольору ялинки схожі. Чим більше & ...

Магазин ельфів ГРАТИ ►

Магазин ельфів

6
6 з 10 - 3138 голосів
Зіграли
43930
разів

Незадовго до Різдва, Сенді відвідування її бабуся, і дізнається, що бабуся в банку кр& ...