Онлайн Ігри

головоломка червоного Різдвяний бал

Гра Різдво

головоломка червоного Різдвяний бал

головоломка червоного Різдвяний бал Рейтинг: 5/10

Гра головоломка червоного Різдвяний бал

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі, ви повинні зробити пазл з різдвяної куля висить на гілці ялинки. Ви просто вибираєте кожен шматок і перетягніть його в потрібне місце. Труднощі для цієї головоломки є те, що існує область, в якій з'являються деякі розмиті форми і кольору, які можуть збити вас з пантелику, але якщо ви подивіться уважно, ви можете завершити цю головоломку. М'яч ви бачите червоний з білими зірками надаючи йому дуже святковий вигляд. Внизу ви побачите свій час на цій головоломки. Ви можете заповнити його кілька разів, щоб поліпшити ваш рахунок.

разів грав

Ця гра була зіграна 11227 раз онлайн. рейтинг 2100 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 214 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 11227 разів
головоломка червоного Різдвяний бал

Новорічні кулі є основними мотивами, які часто зустрічаються в новорічних ялинок. Найбільш крихкі стекла можуть бути виготовлені, але вони часто виготовляються з міцніших матеріалів, таких як пластик. Вони, як правило, яскраво забарвлені і часто мають яскраві елементи, такі як блиск. Є також зазвичай супроводжується вогнями і вінки для завершення ялинка прикраси Різдво. З цією головоломки можна також прикрасити свій робочий стіл з красивою червону кулю.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою головоломка червоного Різдвяний бал для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Різдво спалах, яка називається головоломка червоного Різдвяний бал. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою головоломка червоного Різдвяний бал і це пов'язано з Різдво. Наша нова гра головоломка червоного Різдвяний бал є однією з кращих Різдво ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Різдво, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

головоломка червоного Різдвяний бал
НАЗАД

Різдво найпопулярніші ігри

Кулі квітів ГРАТИ ►

Кулі квітів

5
5 з 10 - 86444 голосів
Зіграли
1242512
разів

Різдво гра, де ви повинні знищити групу куль одного кольору ялинки схожі. Чим більше & ...

Магазин ельфів ГРАТИ ►

Магазин ельфів

6
6 з 10 - 3138 голосів
Зіграли
43940
разів

Незадовго до Різдва, Сенді відвідування її бабуся, і дізнається, що бабуся в банку кр& ...