Онлайн Ігри

головоломка Діснея Різдво

Гра Різдво

головоломка Діснея Різдво

головоломка Діснея Різдво Рейтинг: 6/10

Гра головоломка Діснея Різдво

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Класичні персонажі Walt Disney зібралися в це Різдво сцени в Будинок Миші програми. Для перегляду повної зображення, яке ви повинні заповнити цю головоломку. Для цього перетягніть кожен з частини, щоб їх місце. Якщо поставити в потрібному місці, частини відповідатимуть. У картині з'являються Міккі Маус, Мінні, Гуфі з тарілкою печива, Дональд (з'являючись кілька роздратовано), Дейзі і Плуто собака. За ними можна побачити великий ялинку і деякі гірлянди, які прикрашають сцену. Мати хороше Різдво з улюбленими персонажами.

разів грав

Ця гра була зіграна 11153 раз онлайн. рейтинг 2145 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 374 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 11153 разів
головоломка Діснея Різдво

Міккі, Мінні, Дональд, Дейзі, Гуфі і Плуто перші символи, які знялися деякі з коротких фільмів Walt картинки Діснея, як Silly симфоній. З часом, ці персонажі знявся разом другий мультсеріал і телевізійних шоу, таких як Будинок Mouse (приналежність зображення, яке ви бачите в цій онлайн-грі), і Клуб Міккі Мауса. Якщо ви думаєте, що вони смішні персонажі, то ви не повинні пропустити цю загадку, що, звичайно, ви будете любити.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою головоломка Діснея Різдво для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Різдво спалах, яка називається головоломка Діснея Різдво. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою головоломка Діснея Різдво і це пов'язано з Різдво. Наша нова гра головоломка Діснея Різдво є однією з кращих Різдво ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Різдво, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

головоломка Діснея Різдво
НАЗАД

Різдво найпопулярніші ігри

Кулі квітів ГРАТИ ►

Кулі квітів

5
5 з 10 - 86436 голосів
Зіграли
1242397
разів

Різдво гра, де ви повинні знищити групу куль одного кольору ялинки схожі. Чим більше & ...

Магазин ельфів ГРАТИ ►

Магазин ельфів

6
6 з 10 - 3138 голосів
Зіграли
43902
разів

Незадовго до Різдва, Сенді відвідування її бабуся, і дізнається, що бабуся в банку кр& ...