Онлайн Ігри

Різдвяна мода

Гра Різдво

Різдвяна мода

Різдвяна мода Рейтинг: 4/10

Гра Різдвяна мода

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Один з головних героїв серії Клуб Вінкс одягне спеціально до Різдва. Як ви можете бачити, вона має велику різноманітність суконь для зимових та різдвяні теми. Є деякі предмети одягу, які мають найбільш типові різдвяні кольори, як червоний, білий або зелений. Інші зовсім різні, але у вас є багато свободи одягатися Вінкс до речі вам подобається. Є також багато аксесуарів і деталей, які можна завершити наряд для цього персонажа. Щоб грати в цю гру потрібно просто перетягнути кожен предмет одягу на тілі персонажа.

разів грав

Ця гра була зіграна 9832 раз онлайн. рейтинг 2357 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 206 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 9832 разів
Різдвяна мода

В герої мультфільмів одягнені особливо, коли приходить Різдво. Це той випадок, з Вінкс, які змінюють свої магічні сукні для інших костюмах з різдвяних прикрас. Є також сукні, які спеціально для зими, тому що вони мають вати для тепло. Ви можете вибирати між різними шкарпетки і поєднувати їх з чоботи для Вінкс немає холод для цієї пори року. Плаття ігри дозволяють дати свободу вашій уяві. Тепер ви можете відчувати себе як модельєр.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Різдвяна мода для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Різдво спалах, яка називається Різдвяна мода. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Різдвяна мода і це пов'язано з Різдво. Наша нова гра Різдвяна мода є однією з кращих Різдво ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Різдво, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Різдвяна мода
НАЗАД

Різдво найпопулярніші ігри

Кулі квітів ГРАТИ ►

Кулі квітів

5
5 з 10 - 86444 голосів
Зіграли
1242512
разів

Різдво гра, де ви повинні знищити групу куль одного кольору ялинки схожі. Чим більше & ...

Магазин ельфів ГРАТИ ►

Магазин ельфів

6
6 з 10 - 3138 голосів
Зіграли
43940
разів

Незадовго до Різдва, Сенді відвідування її бабуся, і дізнається, що бабуся в банку кр& ...