Онлайн Ігри

Головоломки стрічок Різдва

Гра Різдво

Головоломки стрічок Різдва

Головоломки стрічок Різдва Рейтинг: 4/10

Гра Головоломки стрічок Різдва

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Гра Різдво в якому вам потрібно зробити головоломку з стрічками, використовуваних для прикраси подарункові пакети, які ми залишили під деревом. Ви можете вибрати кількість шматочків головоломки, щоб зробити його легше чи важче. Чим більше частин ви повинні зображення, тим важче для завершення. Мета полягає в тому, щоб відновити зображення. Збираємо всі разом, один з одним, щоб мати повну картину зв'язків. Облігації квітів для гри Різдво.

разів грав

Ця гра була зіграна 8405 раз онлайн. рейтинг 2909 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 90 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 8405 разів
Головоломки стрічок Різдва

Ігри, де ви повинні зробити пазл зі сценою різдвяних прикрас. Ви можете вибрати дуже велика кількість деталей, щоб бути важко зробити. Труднощі в тому, налаштовується. Ви повинні відповідати частини разом, щоб зробити зображення, щоб побачити всі повороти. Зображення має стрічки синього, жовтого і фіолетового, які встановлюються для прикраси подарункові пакети, які залишилися під ялинкою. Цікава гра для всіх віків.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Головоломки стрічок Різдва для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Різдво спалах, яка називається Головоломки стрічок Різдва. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Головоломки стрічок Різдва і це пов'язано з Різдво. Наша нова гра Головоломки стрічок Різдва є однією з кращих Різдво ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Різдво, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Головоломки стрічок Різдва
НАЗАД

Різдво найпопулярніші ігри

Кулі квітів ГРАТИ ►

Кулі квітів

5
5 з 10 - 86444 голосів
Зіграли
1242500
разів

Різдво гра, де ви повинні знищити групу куль одного кольору ялинки схожі. Чим більше & ...

Магазин ельфів ГРАТИ ►

Магазин ельфів

6
6 з 10 - 3138 голосів
Зіграли
43930
разів

Незадовго до Різдва, Сенді відвідування її бабуся, і дізнається, що бабуся в банку кр& ...