Онлайн Ігри

Різдвяні подарунки

Гра Різдво

Різдвяні подарунки

Різдвяні подарунки Рейтинг: 5/10

Гра Різдвяні подарунки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Грати допомагаючи Санта-Клауса з поставки пакетів подарунків дітям на Різдво ніч. У цій грі ви повинні доставити різдвяний подарунок для кожної дитини в домашніх умовах. Щоб грати, контролює сани Санта-Клауса за допомогою клавіш зі стрілками і сипучих подарунків з пробілу на клавіатурі. Ви повинні уникати дим від димових труб будинків, які будуть віднімати енергію, як птахи, якщо ви зіткнутися з ними. Ви також не можете торкнутися будівель. Розрахувати відстань і вільну пакет подарунок для дітей, щоб зловити.

разів грав

Ця гра була зіграна 8663 раз онлайн. рейтинг 2736 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 50 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 8663 разів
Різдвяні подарунки

Установити, щоб доставити подарунки від Діда Мороза, який йде літати з його сани на місто і має піти падіння подарункові пакети над будинками. Контролювати сани за допомогою клавіш зі стрілками, щоб відкидати пакети в потрібному місці. Ви повинні ухилятися від дим з труб, птахів і будівель, які віднімають окуляри і енергію, якщо ви їх вразило. Діти у вікнах вказують на ті, де ви повинні відкидати пакети. Натисніть на рядок, щоб кинути те, що відповідає кожній дитині.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Різдвяні подарунки для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Різдво спалах, яка називається Різдвяні подарунки. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Різдвяні подарунки і це пов'язано з Різдво. Наша нова гра Різдвяні подарунки є однією з кращих Різдво ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Різдво, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Різдвяні подарунки
НАЗАД

Різдво найпопулярніші ігри

Кулі квітів ГРАТИ ►

Кулі квітів

5
5 з 10 - 86436 голосів
Зіграли
1242308
разів

Різдво гра, де ви повинні знищити групу куль одного кольору ялинки схожі. Чим більше & ...

Магазин ельфів ГРАТИ ►

Магазин ельфів

6
6 з 10 - 3138 голосів
Зіграли
43889
разів

Незадовго до Різдва, Сенді відвідування її бабуся, і дізнається, що бабуся в банку кр& ...