Онлайн Ігри

відмінності між різдвяних сцен

Гра Різдво

відмінності між різдвяних сцен

відмінності між різдвяних сцен Рейтинг: 4/10

Гра відмінності між різдвяних сцен

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Традиційна гра помітити різницю назад, на цей раз з різдвяних сцен. Спосіб контролювати цю гру дуже просто. Щоб відзначити різницю ви просто повинні натиснути лівою кнопкою миші на ньому. Але будьте обережні, тому що, якщо місце ви зазначили це неправильно, ви втратите життя (позначений смайликів у верхній). Ви повинні знайти всі відмінності отримати менше ніж за хвилину, тому що якщо ви взяти на себе гра закінчиться. Тренуйте гостроту зору і подивитися на всі деталі, щоб знайти пункти, які відрізняються між двома зображеннями.

разів грав

Ця гра була зіграна 11470 раз онлайн. рейтинг 2115 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 138 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 11470 разів
відмінності між різдвяних сцен

У цій грі метою є знайти п'ять відмінностей між двома різдвяних картинок, які з'являються. Ви можете вибрати один з 3 різних зображень. У перший, ви бачите Санта-Клауса з подарунками в димохід. Центральний образ показує сани Санти, як він летить по небу з його оленів. Останній з фотографій показує зимову сцену, де ми бачимо місто з дзвіниці біля підніжжя гори. Після завершення одного, ви можете повернутися до сторінки вибору.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою відмінності між різдвяних сцен для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Різдво спалах, яка називається відмінності між різдвяних сцен. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою відмінності між різдвяних сцен і це пов'язано з Різдво. Наша нова гра відмінності між різдвяних сцен є однією з кращих Різдво ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Різдво, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

відмінності між різдвяних сцен
НАЗАД

Різдво найпопулярніші ігри

Кулі квітів ГРАТИ ►

Кулі квітів

5
5 з 10 - 86444 голосів
Зіграли
1242500
разів

Різдво гра, де ви повинні знищити групу куль одного кольору ялинки схожі. Чим більше & ...

Магазин ельфів ГРАТИ ►

Магазин ельфів

6
6 з 10 - 3138 голосів
Зіграли
43930
разів

Незадовго до Різдва, Сенді відвідування її бабуся, і дізнається, що бабуся в банку кр& ...