Онлайн Ігри

Сімпсон Різдва

Гра Різдво

Сімпсон Різдва

Сімпсон Різдва Рейтинг: 6/10

Гра Сімпсон Різдва

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Удачи робить різдвяний загадку Сімпсонів, де деякі з членів сім'ї з'являються. Ви повинні зібрати шматочки головоломки і коли ви закінчите, ви знайдете сцену Сімпсонів на Різдво. У картині Гомер символ в костюмі Санта Клауса. Барт, Ліза, Меггі та Milhouse одягнені як ельфів. Північний олень собака Маленький Помічник Санти і кішка Сніжок. Вони є одними з персонажів цієї популярної серії, всі одягнені на Різдво в санях Діда Мороза. Вони бажаємо вам щасливого Різдва з цієї головоломки.

разів грав

Ця гра була зіграна 13361 раз онлайн. рейтинг 1570 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 752 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 13361 разів
Сімпсон Різдва

Мультсеріал Сімпсони часто роблять спеціальний епізод на Різдво. У цій сцені ми бачимо Гомер в костюмі Санта Клауса на санях з подарунками. Ліза, Milhouse, Барт і Меггі одягнені як ельфи на Північному полюсі. Але ця сцена не може бачити в грі, поки не зібрали головоломку. Для цього необхідно з'єднати всі частини, щоб відповідати належним чином. Красиві різдвяні розваги з улюбленими персонажами мультфільму.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Сімпсон Різдва для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Різдво спалах, яка називається Сімпсон Різдва. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Сімпсон Різдва і це пов'язано з Різдво. Наша нова гра Сімпсон Різдва є однією з кращих Різдво ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Різдво, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Сімпсон Різдва
НАЗАД

Різдво найпопулярніші ігри

Кулі квітів ГРАТИ ►

Кулі квітів

5
5 з 10 - 86444 голосів
Зіграли
1242500
разів

Різдво гра, де ви повинні знищити групу куль одного кольору ялинки схожі. Чим більше & ...

Магазин ельфів ГРАТИ ►

Магазин ельфів

6
6 з 10 - 3138 голосів
Зіграли
43930
разів

Незадовго до Різдва, Сенді відвідування її бабуся, і дізнається, що бабуся в банку кр& ...