Онлайн Ігри

Збір подарунків

Гра Різдво

Збір подарунків

Збір подарунків Рейтинг: 5/10

Гра Збір подарунків

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі, Санта катається на ковзанах. Олені втекли з його сани з подарунками та деяких подарунків впали з неба в гонці. Ваше завдання полягає в зборі подарунків для тих, хто , що має оплакувати напередодні Різдва. Використовуйте клавіші зі стрілками , щоб управляти проблемою. Ви повинні зробити подарунки потрапляють в червоний мішок Діда Мороза. Олені працює по небу, як подарункові пакети та інших об'єктів падають на землю. Ви повинні зібрати якомога більше подарунків, як це можливо, не падаючи в сніг.

разів грав

Ця гра була зіграна 9444 раз онлайн. рейтинг 2611 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 66 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 9444 разів
Збір подарунків

У цій грі, Санта катається на ковзанах. Його полози дуже важкі і деякі подарунки впали. Ваше завдання полягає в зборі подарунки так, щоб ніхто не повинен плакати на Різдво. Використовуйте клавіші зі стрілками для управління Санта. Набір Різдва. Для небеса пройде Санта і санях падають подарунки. Ви управляти головним героєм, який йде з лижами на снігу. Ви повинні піти збирання з мішком червоного кольору пакетів , що падають з неба. Ви повинні спробувати будь-які цінності, які потрапляють на сніг. Коли більше пакетів забрати більше очок ви заробите. У всіх дітей є своє щасливе Різдво цього року.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Збір подарунків для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Різдво спалах, яка називається Збір подарунків. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Збір подарунків і це пов'язано з Різдво. Наша нова гра Збір подарунків є однією з кращих Різдво ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Різдво, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Збір подарунків
НАЗАД

Різдво найпопулярніші ігри

Кулі квітів ГРАТИ ►

Кулі квітів

5
5 з 10 - 86444 голосів
Зіграли
1242500
разів

Різдво гра, де ви повинні знищити групу куль одного кольору ялинки схожі. Чим більше & ...

Магазин ельфів ГРАТИ ►

Магазин ельфів

6
6 з 10 - 3138 голосів
Зіграли
43930
разів

Незадовго до Різдва, Сенді відвідування її бабуся, і дізнається, що бабуся в банку кр& ...