Онлайн Ігри

Розмальовка Санта - Клаус

Гра Різдво

Розмальовка Санта - Клаус

Розмальовка Санта - Клаус Рейтинг: 5/10

Гра Розмальовка Санта - Клаус

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Образ Діда Мороза в чорно- білому, що можна малювати з квітами, весело діяльності, а потім ви можете роздрукувати і використовувати в якості різдвяного прикраси. У цій грі, ви повинні розфарбувати картину Санта- Клауса, який без кольору, в чорно- білому. Щоб малювати, натисніть кнопку миші на товщину і колір ви хочете, і як тільки ви вибрали товщину і колір, ви клікніть мишкою в одній руці і цей малюнок буде заповнений кольором. Весело малюнок Діда Мороза просять грошей на Різдво, що дуже характерно для магазинів на благодійні цілі.

разів грав

Ця гра була зіграна 8941 раз онлайн. рейтинг 2675 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 86 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 8941 разів
Розмальовка Санта - Клаус

Дід Мороз дзвонить у дзвінок, щоб просити грошей, щоб пожертвувати на благодійні цілі. На Різдво це дуже поширене мати кампанії, щоб допомогти бідним. Зображення в чорно- білому, так що ви будете аплікація кольору. Тонкий Різдво характер і смішне обличчя. Діяльність для дітей, що є розважальні та освітні. Застосувати кольору, як вони насправді чи хочете, вивчити вашу творчість, змішуючи кольори так, щоб його більш привабливим. Коли ви закінчите вправи, ви можете відправити на принтер, щоб мати ватману малюнок і використовувати його вдома або в школі, як прикраса.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Розмальовка Санта - Клаус для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Різдво спалах, яка називається Розмальовка Санта - Клаус. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Розмальовка Санта - Клаус і це пов'язано з Різдво. Наша нова гра Розмальовка Санта - Клаус є однією з кращих Різдво ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Різдво, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Розмальовка Санта - Клаус
НАЗАД

Різдво найпопулярніші ігри

Кулі квітів ГРАТИ ►

Кулі квітів

5
5 з 10 - 86436 голосів
Зіграли
1242307
разів

Різдво гра, де ви повинні знищити групу куль одного кольору ялинки схожі. Чим більше & ...

Магазин ельфів ГРАТИ ►

Магазин ельфів

6
6 з 10 - 3138 голосів
Зіграли
43888
разів

Незадовго до Різдва, Сенді відвідування її бабуся, і дізнається, що бабуся в банку кр& ...