Онлайн Ігри

Фарба з квітами в Санта- Клауса

Гра Різдво

Фарба з квітами в Санта- Клауса

Фарба з квітами в Санта- Клауса Рейтинг: 2/10

Гра Фарба з квітами в Санта- Клауса

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Діяльність, яка розважає живопис Дідові Морозу з квітами, і коли закінчити ви можете роздрукувати і використовувати потім як різдвяні прикраси. Дуже власну гру на свята. Дід Мороз почне її тур і вже подарунки звільнити повний пакет назад! Колір цю картину і передається у вигляді листівки своїм друзям або роздрукувати зображення. По-перше, вибрати колір, клацнувши мишею, а потім виберіть елемент, який необхідно залучити, клацнувши мишею на області, це будуть пофарбовані повністю. Насолоджуйтесь декоративні і цікавим.

разів грав

Ця гра була зіграна 9344 раз онлайн. рейтинг 2483 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 2.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
2

Рейтинг на основі 114 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 9344 разів
Фарба з квітами в Санта- Клауса

Активність на Різдво, в якій у вас є чорно- біле зображення Санта- Клауса, щоб намалювати. Сцена, що залишає свій будинок, краєвид покрита снігом. Візьміть червоний костюм з білим хутром. Ми бачимо, ялинку, яка несе всю набір прикраси. У небі сяють зірки. Є багато елементів, які повинні малювати кольору. Дерева зелений і червоний костюм, все інше має бути ваша уява вирішити. Коли ви закінчите діяльності ви можете роздрукувати результат і використовувати зображення в якості прикраси будинку або взяти в школу.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Фарба з квітами в Санта- Клауса для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Різдво спалах, яка називається Фарба з квітами в Санта- Клауса. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Фарба з квітами в Санта- Клауса і це пов'язано з Різдво. Наша нова гра Фарба з квітами в Санта- Клауса є однією з кращих Різдво ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Різдво, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Фарба з квітами в Санта- Клауса
НАЗАД

Різдво найпопулярніші ігри

Кулі квітів ГРАТИ ►

Кулі квітів

5
5 з 10 - 86444 голосів
Зіграли
1242500
разів

Різдво гра, де ви повинні знищити групу куль одного кольору ялинки схожі. Чим більше & ...

Магазин ельфів ГРАТИ ►

Магазин ельфів

6
6 з 10 - 3138 голосів
Зіграли
43930
разів

Незадовго до Різдва, Сенді відвідування її бабуся, і дізнається, що бабуся в банку кр& ...