Онлайн Ігри

Повісьте прикраси ялинки

Гра Різдво

Повісьте прикраси ялинки

Повісьте прикраси ялинки Рейтинг: 5/10

Гра Повісьте прикраси ялинки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Різдво починається з прикраси ялинки у цій діяльності, де ви повинні повісити прикраси, як м'ячі, ангелів чи зірки чайових. У цій новій грі, ви повинні прикрашати ялинку з традиційними прикрасами, які вони носять. У вас є 2 варіанти: за допомогою миші, натисніть на прикраси до дерева і прийняти його, переміщаючи мишу або клавіші зі стрілками. Помістіть ангелів, падуб філії, вогні і закінчується зірочкою отримує зверху всього.

разів грав

Ця гра була зіграна 9258 раз онлайн. рейтинг 2433 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 178 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 9258 разів
Повісьте прикраси ялинки

Один з найкрасивіших традицій свят є ялинка, яка введена в кожному будинку. Як накладні наконечник все завжди поставити Різдвяну зірку. Для всіх дерева завжди ставлю Новорічні кулі кольору. Кілька маленьких ангелів з ​​білими крилами, щоб розмістити в якості прикраси. Всі традиційні можливості для Вас, щоб грати прикраси. Перетворює цю красиву традицію свята в грі з цієї діяльності для дітей.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Повісьте прикраси ялинки для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Різдво спалах, яка називається Повісьте прикраси ялинки. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Повісьте прикраси ялинки і це пов'язано з Різдво. Наша нова гра Повісьте прикраси ялинки є однією з кращих Різдво ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Різдво, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Повісьте прикраси ялинки
НАЗАД

Різдво найпопулярніші ігри

Кулі квітів ГРАТИ ►

Кулі квітів

5
5 з 10 - 86444 голосів
Зіграли
1242465
разів

Різдво гра, де ви повинні знищити групу куль одного кольору ялинки схожі. Чим більше & ...

Магазин ельфів ГРАТИ ►

Магазин ельфів

6
6 з 10 - 3138 голосів
Зіграли
43919
разів

Незадовго до Різдва, Сенді відвідування її бабуся, і дізнається, що бабуся в банку кр& ...