Онлайн Ігри

Прикрашати ялинку

Гра Різдво

Прикрашати ялинку

Прикрашати ялинку Рейтинг: 4/10

Гра Прикрашати ялинку

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Заповніть оформлення цієї ялинки для будинку з цією грою, де ви повинні поставити світло, декорації і навіть подарункові пакети. У цій новій грі, ви повинні прикрасити ялинку. Щоб зробити це, ви будете використовувати мишу, щоб натиснути на іконах, які знаходяться у верхній частині екрана. Ви можете вибрати, де помістити дерево, якщо ви хочете його в приміщенні поряд з каміном в снігу в горах або біля будинку. Виберіть кольорові вогні, прикраси і навіть отримує до вершини. По закінченні у вас буде сюрприз.

разів грав

Ця гра була зіграна 12792 раз онлайн. рейтинг 1636 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 430 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 12792 разів
Прикрашати ялинку

Різдвяна ялинка має багато подарунків, прикраси і все, що потрібно для святкування. Декор є фундаментальною частиною цих сімейних свят. Тут ви можете практикувати з тим, що зазвичай робиться в будинках. Він може служити для навчання дітей традиції. Як вдома прикрашений для відпустки. Як поставити світло і типи освітлення там. Подарункові пакети всіх розмірів залишилися на дні. Всі елементи, які дають колір до святкування. Ви можете помістити дерево, де ви хочете, я можу вибрати сайт за допомогою одного кліка.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Прикрашати ялинку для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Різдво спалах, яка називається Прикрашати ялинку. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Прикрашати ялинку і це пов'язано з Різдво. Наша нова гра Прикрашати ялинку є однією з кращих Різдво ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Різдво, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Прикрашати ялинку
НАЗАД

Різдво найпопулярніші ігри

Кулі квітів ГРАТИ ►

Кулі квітів

5
5 з 10 - 86444 голосів
Зіграли
1242512
разів

Різдво гра, де ви повинні знищити групу куль одного кольору ялинки схожі. Чим більше & ...

Магазин ельфів ГРАТИ ►

Магазин ельфів

6
6 з 10 - 3138 голосів
Зіграли
43940
разів

Незадовго до Різдва, Сенді відвідування її бабуся, і дізнається, що бабуся в банку кр& ...