Онлайн Ігри

головоломка з диснеївських персонажів на Різдво

Гра Різдво

головоломка з диснеївських персонажів на Різдво

головоломка з диснеївських персонажів на Різдво Рейтинг: 6/10

Гра головоломка з диснеївських персонажів на Різдво

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій чарівній Різдво головоломки деякі з найпопулярніших персонажів Діснея, таких як тріо Міккі, Дональда і Гуфі. Крім того, в сцені також з'явиться собаки Плутон, племінників Дональда і дітей Міккі і Мінні. Ця гра досить проста, і все, що вам потрібно зробити, це перетягнути різні частини в правильне місце, щоб відповідати частини. Всі персонажі спостерігаємо здивувався красивий ялинку, які були розміщені в центрі кімнати. У задній частині кімнати, камін з'являється з деякими різдвяні прикраси.

разів грав

Ця гра була зіграна 10368 раз онлайн. рейтинг 2156 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 360 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 10368 разів
головоломка з диснеївських персонажів на Різдво

Міккі, Дональд і Гуфі є одними з перших героїв мультфільмів Уолта Діснея, поряд з Ub Iwerks. Міккі Маус є хорошим миша, Дональд кілька запальний качка, і Гуфі є досить незграбна собака. Плутон часто супроводжує їх, помаранчевий собаку. Племінники Дональда названі Хьюи, Дьюї і Луї. Ці три маленьких качок дуже неслухняними і пустотливий, і вони завжди отримувати в біду. Діти Міккі з'явилися тільки в деяких з диснеївських мультфільмів, як непрямих символів, але не офіційно персонажів Діснея.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою головоломка з диснеївських персонажів на Різдво для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Різдво спалах, яка називається головоломка з диснеївських персонажів на Різдво. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою головоломка з диснеївських персонажів на Різдво і це пов'язано з Різдво. Наша нова гра головоломка з диснеївських персонажів на Різдво є однією з кращих Різдво ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Різдво, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

головоломка з диснеївських персонажів на Різдво
НАЗАД

Різдво найпопулярніші ігри

Кулі квітів ГРАТИ ►

Кулі квітів

5
5 з 10 - 86444 голосів
Зіграли
1242466
разів

Різдво гра, де ви повинні знищити групу куль одного кольору ялинки схожі. Чим більше & ...

Магазин ельфів ГРАТИ ►

Магазин ельфів

6
6 з 10 - 3138 голосів
Зіграли
43919
разів

Незадовго до Різдва, Сенді відвідування її бабуся, і дізнається, що бабуся в банку кр& ...