Онлайн Ігри

Прикраса для Святвечір

Гра Різдво

Прикраса для Святвечір

Прикраса для Святвечір Рейтинг: 4/10

Гра Прикраса для Святвечір

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Напередодні Різдва, люди часто одягаються і ця дівчина не виняток, ви повинні допомогти зберегти елегантне плаття і піти дуже красива це свято. Щоб бути її стиліст, вибрати зачіску, одяг і аксесуари за допомогою миші вибрати все і привести тіло дівчини, переміщаючи миша. Якщо ви хочете вибрати колір шкіри і волосся дівчини, ви повинні натиснути мишею на відповідні 2 ікон. У вас є багато варіантів на вибір в цій грі про моду з усіма стилі Різдва.

разів грав

Ця гра була зіграна 8963 раз онлайн. рейтинг 2633 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 94 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 8963 разів
Прикраса для Святвечір

Одягнути на різдвяний обід, ви повинні вибрати для дівчини одягу гала-вечеря для цієї сім'ї. Різдво є пору року, коли більше сторін, обіди та події мають. Ми повинні дбати про нашу образу, який є, коли більшість людей буде бачити нас. У нас є зустрічі з членами сім'ї, колегами, сусідами та інших громадських заходів усіх видів. Допоможіть дівчині вести досить гарний одяг і піти на цю вечірку в одному з найзнаменитіших ночей року.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Прикраса для Святвечір для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Різдво спалах, яка називається Прикраса для Святвечір. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Прикраса для Святвечір і це пов'язано з Різдво. Наша нова гра Прикраса для Святвечір є однією з кращих Різдво ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Різдво, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Прикраса для Святвечір
НАЗАД

Різдво найпопулярніші ігри

Кулі квітів ГРАТИ ►

Кулі квітів

5
5 з 10 - 86444 голосів
Зіграли
1242512
разів

Різдво гра, де ви повинні знищити групу куль одного кольору ялинки схожі. Чим більше & ...

Магазин ельфів ГРАТИ ►

Магазин ельфів

6
6 з 10 - 3138 голосів
Зіграли
43940
разів

Незадовго до Різдва, Сенді відвідування її бабуся, і дізнається, що бабуся в банку кр& ...