Онлайн Ігри

Прикраса для Різдва

Гра Різдво

Прикраса для Різдва

Прикраса для Різдва Рейтинг: 6/10

Гра Прикраса для Різдва

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Сукня дівчата в яскравих і модного одягу на Різдво, однією зі сторін, ви йдете досить фундаментальна. За допомогою миші ви можете вибрати для неї зачіску і колір волосся, який сприяє його. Потім ви можете змінити колір очей. Покладіть на деяких косметики, щоб поліпшити тон шкіри. Фарба ваші губи з кольором, більш красивим. Після їй вибрати плаття, у вас є цілий гардероб у вашому розпорядженні з трійники, сорочки, брюки, спідниці і взуття. Відкрийте коробку, тому що є багато дорогоцінних каменів на вибір. Вона закінчується з деякими типовими різдвяними аксесуарів може повний набір.

разів грав

Ця гра була зіграна 9136 раз онлайн. рейтинг 2564 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 126 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 9136 разів
Прикраса для Різдва

Мода гра, в якій ви повинні скласти наряд для дівчини, яка повинна йти досить для різдвяної вечері. Є всі предмети і повинні зробити поєднання моди. Почніть з розчісування, тому що у вас все необхідне перукарські, як зачіски і кольору волосся. Потім ви можете вибрати колір очей з нею. Тоді ми повинні зробити це відрізняється від шкіри обличчя і губ. Відкрийте шафу і взяти весь одяг, що є багато різних стилів одягу для неї. У комплекті з модних аксесуарів, таких як ювелірні вироби, взуття та інші предмети одягу.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Прикраса для Різдва для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Різдво спалах, яка називається Прикраса для Різдва. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Прикраса для Різдва і це пов'язано з Різдво. Наша нова гра Прикраса для Різдва є однією з кращих Різдво ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Різдво, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Прикраса для Різдва
НАЗАД

Різдво найпопулярніші ігри

Кулі квітів ГРАТИ ►

Кулі квітів

5
5 з 10 - 86436 голосів
Зіграли
1242308
разів

Різдво гра, де ви повинні знищити групу куль одного кольору ялинки схожі. Чим більше & ...

Магазин ельфів ГРАТИ ►

Магазин ельфів

6
6 з 10 - 3138 голосів
Зіграли
43889
разів

Незадовго до Різдва, Сенді відвідування її бабуся, і дізнається, що бабуся в банку кр& ...