Онлайн Ігри

сукні та макіяж для Різдва

Гра Різдво

сукні та макіяж для Різдва

сукні та макіяж для Різдва Рейтинг: 6/10

Гра сукні та макіяж для Різдва

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

За допомогою цієї гри ви можете стати повноправним стиліст спеціалізується на різдвяні свята. Першим кроком є ​​вибір зачіску, колір волосся і всі елементи макіяжу. Коли ви закінчите ви можете перейти на другій частині. Тут ви повинні покласти різні елементи наряд одягнути дівчинку на правій стороні. Ви повинні перетягнути одяг і покласти їх на тілі жінки. Коли ви закінчите створення, ви можете дати кнопку "Готово", щоб побачити результат. Ви можете роздрукувати свою модель в папірці або почати гру знову.

разів грав

Ця гра була зіграна 9093 раз онлайн. рейтинг 2522 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 132 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 9093 разів
сукні та макіяж для Різдва

Макіяж і перев'язувальні ігри дозволів відтворення дії, що відбувається в салоні краси та естетики центру. Це ігри, які імітують дії макіяж і одягатися, і дозволяє вибрати з широкого спектру варіантів для кожного гравця, щоб створити іншу наряд для показаної моделі. У цій грі, коли ви закінчите проектування, вона одягнена і склав з тим, що був обраний в зимовий пейзаж, в той час як сніг падає поруч з новорічною ялинкою.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою сукні та макіяж для Різдва для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Різдво спалах, яка називається сукні та макіяж для Різдва. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою сукні та макіяж для Різдва і це пов'язано з Різдво. Наша нова гра сукні та макіяж для Різдва є однією з кращих Різдво ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Різдво, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

сукні та макіяж для Різдва
НАЗАД

Різдво найпопулярніші ігри

Кулі квітів ГРАТИ ►

Кулі квітів

5
5 з 10 - 86444 голосів
Зіграли
1242500
разів

Різдво гра, де ви повинні знищити групу куль одного кольору ялинки схожі. Чим більше & ...

Магазин ельфів ГРАТИ ►

Магазин ельфів

6
6 з 10 - 3138 голосів
Зіграли
43930
разів

Незадовго до Різдва, Сенді відвідування її бабуся, і дізнається, що бабуся в банку кр& ...