Онлайн Ігри

три загадки Діда Мороза

Гра Різдво

три загадки Діда Мороза

три загадки Діда Мороза Рейтинг: 5/10

Гра три загадки Діда Мороза

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій головоломки ігри Санта-Клауса можна вибрати один з трьох різних ілюстрацій самого популярного різдвяного характеру. В одному з них він читає листи, які діти пишуть, в іншій він подорожує з подарунками для поширення, і в останній можна побачити хороший нічний сцени. Є й інші варіанти, які можна змінити, як формі шматочків і розмірів головоломки. Щоб обертати частини можна використовувати пробіл, колесо миші або клавіш зі стрілками. Удачи реконструкції зображення Санта-Клауса в хорошому Різдво гри!

разів грав

Ця гра була зіграна 8780 раз онлайн. рейтинг 2707 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 80 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 8780 разів
три загадки Діда Мороза

Ми пропонуємо розважальну гру на різдвяні свята, в яких ви можете завершити три загадки про Санта-Клауса. Більшість загадок мають традиційні штук, але в цій грі ви можете вибрати один з декількох різних форм, з закругленими, квадратних або трикутних граней, або суміші з них усіх. Сцени, показані деякі красиві художні показуючи Санта-Клауса, який є персонаж, який найкраще символізує Різдво. Ви повинні вирішити ці головоломки в найкоротші терміни.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою три загадки Діда Мороза для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Різдво спалах, яка називається три загадки Діда Мороза. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою три загадки Діда Мороза і це пов'язано з Різдво. Наша нова гра три загадки Діда Мороза є однією з кращих Різдво ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Різдво, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

три загадки Діда Мороза
НАЗАД

Різдво найпопулярніші ігри

Кулі квітів ГРАТИ ►

Кулі квітів

5
5 з 10 - 86436 голосів
Зіграли
1242397
разів

Різдво гра, де ви повинні знищити групу куль одного кольору ялинки схожі. Чим більше & ...

Магазин ельфів ГРАТИ ►

Магазин ельфів

6
6 з 10 - 3138 голосів
Зіграли
43902
разів

Незадовго до Різдва, Сенді відвідування її бабуся, і дізнається, що бабуся в банку кр& ...