Онлайн Ігри

Загадки різдвяні картинки

Гра Різдво

Загадки різдвяні картинки

Загадки різдвяні картинки Рейтинг: 6/10

Гра Загадки різдвяні картинки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі, у нас є 3 фото з ​​типовою сцени Різдва, ми повинні відновити. Ви самі вибираєте, який образ ви хочете конвертувати ламати голову, а також від типу частини, які будуть розкладатися. Є різні види частин. Також, якщо ви хочете, щоб частини знаходяться в правильному напрямку або якщо ви хочете, щоб частини обертатися, щоб дати правильне положення. Виберіть кількість штук, щоб закінчити. Більше частин ви маєте важче змінити композицію. І почати гру. Є секундомір для виміру часу, ви повинні вирішити в найкоротші терміни.

разів грав

Ця гра була зіграна 8654 раз онлайн. рейтинг 2778 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 34 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 8654 разів
Загадки різдвяні картинки

Одна з найкращих ігор головоломки там. Ви самі вибираєте, який образ буде перерва на шматки переробляти знову. Потім вибирає різні можливості є частини з круглими або квадратними формами та інші. Нарешті, кількість штук. При цьому ви будете визначати рівень складності. Чим менше шматки, тим легше буде відновити головоломку. Якщо діти краще мати якомога менше. Те ж зображення можна робити з різною кількістю частин, щоб бути стежачи за часом і труднощі. Все в цій грі ви можете налаштувати його необхідно адаптувати до свого досвіду.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Загадки різдвяні картинки для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Різдво спалах, яка називається Загадки різдвяні картинки. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Загадки різдвяні картинки і це пов'язано з Різдво. Наша нова гра Загадки різдвяні картинки є однією з кращих Різдво ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Різдво, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Загадки різдвяні картинки
НАЗАД

Різдво найпопулярніші ігри

Кулі квітів ГРАТИ ►

Кулі квітів

5
5 з 10 - 86444 голосів
Зіграли
1242512
разів

Різдво гра, де ви повинні знищити групу куль одного кольору ялинки схожі. Чим більше & ...

Магазин ельфів ГРАТИ ►

Магазин ельфів

6
6 з 10 - 3138 голосів
Зіграли
43940
разів

Незадовго до Різдва, Сенді відвідування її бабуся, і дізнається, що бабуся в банку кр& ...