Онлайн Ігри

інфекцією зомбі

Гра Різдво

інфекцією зомбі

інфекцією зомбі Рейтинг: 3/10

Гра інфекцією зомбі

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі ви бос з зомбі. Мета гри полягає в тому, щоб у вас є заражати людей. Щоб зробити це, використовуйте рух миші, щоб прицілитися мета і ліву кнопку миші, щоб стріляти, до появи Санта-Клауса. Зараження людини і це несе відповідальність за вбивство інших. Для кожного нового зомбі з'являється доведеться збирати монети, щоб заробити очки. Ви виграєте гру, тим більше ви створюєте нежиті і менше людей залишається на екрані. У цій грі зомбі хороші хлопці!

разів грав

Ця гра була зіграна 9955 раз онлайн. рейтинг 2247 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 3.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Рейтинг на основі 130 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 9955 разів
інфекцією зомбі

Діда Мороза не тільки присвячені доставити подарунки на Різдво для дітей. У вашій країні є для захисту людей і їх помічники навала зомбі. Ви носій вірусу, що перетворює людей в нежить, і ви повинні заразити всіх помічників Діда Мороза та особи на вашому шляху. Збирайте монети, як додатковий спосіб заробити очки під час гри. Киньте вірусів і дивитися, як люди починають падати жертвою нападу і вдається вбити якомога більше до кінця її гру.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою інфекцією зомбі для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Різдво спалах, яка називається інфекцією зомбі. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою інфекцією зомбі і це пов'язано з Різдво. Наша нова гра інфекцією зомбі є однією з кращих Різдво ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Різдво, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

інфекцією зомбі
НАЗАД

Різдво найпопулярніші ігри

Кулі квітів ГРАТИ ►

Кулі квітів

5
5 з 10 - 86436 голосів
Зіграли
1242397
разів

Різдво гра, де ви повинні знищити групу куль одного кольору ялинки схожі. Чим більше & ...

Магазин ельфів ГРАТИ ►

Магазин ельфів

6
6 з 10 - 3138 голосів
Зіграли
43902
разів

Незадовго до Різдва, Сенді відвідування її бабуся, і дізнається, що бабуся в банку кр& ...