Онлайн Ігри

вертеп з Сімпсонів

Гра Різдво

вертеп з Сімпсонів

вертеп з Сімпсонів Рейтинг: 5/10

Гра вертеп з Сімпсонів

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Характери в мультсеріалі Сімпсони зібралися цього образ, щоб відтворити Різдва. Сцена являє собою головоломку, що необхідно перебудувати, щоб подивитися його. Щоб зробити це, просто перетягніть штук в правильне місце. Якщо ви поклали в хорошому місці, частини будуть натисніть разом. У сцені, кожен персонаж являє собою символ в Різдва. Гомер і Мардж є Йосип і Марія. Барт Дитятка Ісуса, і Ліза ангел. Також з'являються інші персонажі з серії, і виявити їх, ви повинні завершити цю головоломку.

разів грав

Ця гра була зіграна 16207 раз онлайн. рейтинг 1383 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 760 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 16207 разів
вертеп з Сімпсонів

В мультфільмах Сімпсони, як правило, відбуваються спеціальні різдвяні епізоди. У деяких з них, персонажі грають роль символів в Біблії, такі, як цю сцену в головній ролі народження Ісуса. Кожен персонаж одягнений в одягу, яку вони носили в той час Ісуса з Назарета. Різдво святкується в кращому смішно, якщо ви супроводжується улюбленими персонажами в ці дні настільки знайомих і спеціальних.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою вертеп з Сімпсонів для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Різдво спалах, яка називається вертеп з Сімпсонів. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою вертеп з Сімпсонів і це пов'язано з Різдво. Наша нова гра вертеп з Сімпсонів є однією з кращих Різдво ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Різдво, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

вертеп з Сімпсонів
НАЗАД

Різдво найпопулярніші ігри

Кулі квітів ГРАТИ ►

Кулі квітів

5
5 з 10 - 86444 голосів
Зіграли
1242465
разів

Різдво гра, де ви повинні знищити групу куль одного кольору ялинки схожі. Чим більше & ...

Магазин ельфів ГРАТИ ►

Магазин ельфів

6
6 з 10 - 3138 голосів
Зіграли
43919
разів

Незадовго до Різдва, Сенді відвідування її бабуся, і дізнається, що бабуся в банку кр& ...