Онлайн Ігри

одягатися як місіс Клаус

Гра Різдво

одягатися як місіс Клаус

одягатися як місіс Клаус Рейтинг: 6/10

Гра одягатися як місіс Клаус

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Молода дівчина, яка з'являється в цьому платті до гри збирається різдвяній вечірці. Ви повинні вибрати одяг для цієї партії. Як ви думаєте, у вас все вийде з вибором спорядження? Ви бачите, це тематична вечірка, і все одягу в стилі Різдвяні повинні бути у відповідності з іншими учасниками. Червоні, зелені і білі кольори дуже характерно для цієї відпустки, але ви також можете комбінувати їх з іншими квітами. Розважатися, створюючи різні різдвяні костюми. Ви також можете додати аксесуари і змінити зачіску, так що кожен раз, коли ви граєте, ви повинні іншу модель.

разів грав

Ця гра була зіграна 10311 раз онлайн. рейтинг 2233 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 158 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 10311 разів
одягатися як місіс Клаус

Протягом сезону сімей і груп друзів різдвяних зібратися на обід або вечерю разом на конкретні дати. Для цих заходах беруть участь люди зазвичай одягаються по-різному, в свої кращі одягу. В цьому випадку також може бути забавні моменти, тому що люди з кумедними одягу під виглядом Діда Мороза, місіс Клаус, ельфами на Північному полюсі або дуже смішних одежах з різдвяні прикраси. Яку одяг ви найбільше подобається вам?

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою одягатися як місіс Клаус для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Різдво спалах, яка називається одягатися як місіс Клаус. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою одягатися як місіс Клаус і це пов'язано з Різдво. Наша нова гра одягатися як місіс Клаус є однією з кращих Різдво ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Різдво, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

одягатися як місіс Клаус
НАЗАД

Різдво найпопулярніші ігри

Кулі квітів ГРАТИ ►

Кулі квітів

5
5 з 10 - 86436 голосів
Зіграли
1242397
разів

Різдво гра, де ви повинні знищити групу куль одного кольору ялинки схожі. Чим більше & ...

Магазин ельфів ГРАТИ ►

Магазин ельфів

6
6 з 10 - 3138 голосів
Зіграли
43902
разів

Незадовго до Різдва, Сенді відвідування її бабуся, і дізнається, що бабуся в банку кр& ...