Онлайн Ігри

Персонажі Діснея і далматин собака

Гра Різдво

Персонажі Діснея і далматин собака

Персонажі Діснея і далматин собака Рейтинг: 6/10

Гра Персонажі Діснея і далматин собака

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі, ви повинні повторити цей хороший імідж цих персонажів від Діснея з дружньою Далмації собака. Щоб зробити зображення, натисніть на частини або частин, які Ви хочете, і рухатися, переміщаючи миша. Коли вони потрапили в частину з іншого або інших, буде регулюватися автоматично. Мета полягає в тому, щоб закінчити картину знову і мають оригінальний малюнок із символів знову. Міккі Маус, Гуфі, Дональд Дак і його племінники з їх талісман, в Далмації собака.

разів грав

Ця гра була зіграна 21572 раз онлайн. рейтинг 938 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 2278 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 21572 разів
Персонажі Діснея і далматин собака

У цій головоломці ми бачимо Міккі, Мінні, Дональд і Гуфі в снігу на Різдво. Використовувати мишу, щоб вибрати і переміщення частин. Найпопулярніші сімейна сцена Уолт Діснея з різдвяними персонажами. Міккі Маус, Гуфі, Дональд Дак і його племінники з їх талісман, в собака далматин. Собаки білий з чорними плямами. Ви повинні поставити кожен частину зображення в його оригінальному, щоб композицію фотографії та мають всі символи в новому місці.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Персонажі Діснея і далматин собака для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Різдво спалах, яка називається Персонажі Діснея і далматин собака. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Персонажі Діснея і далматин собака і це пов'язано з Різдво. Наша нова гра Персонажі Діснея і далматин собака є однією з кращих Різдво ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Різдво, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Персонажі Діснея і далматин собака
НАЗАД

Різдво найпопулярніші ігри

Кулі квітів ГРАТИ ►

Кулі квітів

5
5 з 10 - 86436 голосів
Зіграли
1242397
разів

Різдво гра, де ви повинні знищити групу куль одного кольору ялинки схожі. Чим більше & ...

Магазин ельфів ГРАТИ ►

Магазин ельфів

6
6 з 10 - 3138 голосів
Зіграли
43902
разів

Незадовго до Різдва, Сенді відвідування її бабуся, і дізнається, що бабуся в банку кр& ...