Онлайн Ігри

6 Пазли Різдво

Гра Різдво

6 Пазли Різдво

6 Пазли Різдво Рейтинг: 5/10

Гра 6 Пазли Різдво

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Ігри, де ви повинні вирішувати головоломки Різдва, є 6 красиві картинки про Різдво, сніг, сніговик, ялинки і багато іншого в цій грі. Перетягніть штук в потрібному місці протягом даючи час! Гра в тому числі 6 рівнів. Вирівнювання є підвищення труднощі для вирішення кожної з головоломок. Ви повинні знайти місце кожного з шматків в правильному положенні, щоб змінити композицію. Мета полягає в тому, щоб повернутися, щоб побачити всю картину. Рівень складності гри легко для всіх.

разів грав

Ця гра була зіграна 10846 раз онлайн. рейтинг 2000 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 422 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 10846 разів
6 Пазли Різдво

Ігри, де ви повинні виконати одну з загадок, які ми пропонуємо в цій колекції, із зображеннями, як сніговик, різдвяні подарунки, ліхтарі та гірлянди. Виберіть будь-яке з зображень, які ми пропонуємо, щоб почати грати. Мета полягає в тому, щоб повернутися, щоб відновити зображення таким чином, схоже, що на перший погляд. Рівень складності низький, тому він може бути грають люди різного віку. На Різдво для дітей, щоб мати хороший, як ти заходи, які допомагають їм насолоджуватися духом Різдва.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою 6 Пазли Різдво для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Різдво спалах, яка називається 6 Пазли Різдво. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою 6 Пазли Різдво і це пов'язано з Різдво. Наша нова гра 6 Пазли Різдво є однією з кращих Різдво ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Різдво, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

6 Пазли Різдво
НАЗАД

Різдво найпопулярніші ігри

Кулі квітів ГРАТИ ►

Кулі квітів

5
5 з 10 - 86444 голосів
Зіграли
1242466
разів

Різдво гра, де ви повинні знищити групу куль одного кольору ялинки схожі. Чим більше & ...

Магазин ельфів ГРАТИ ►

Магазин ельфів

6
6 з 10 - 3138 голосів
Зіграли
43919
разів

Незадовго до Різдва, Сенді відвідування її бабуся, і дізнається, що бабуся в банку кр& ...