Онлайн Ігри

Санта-Клаус: приведення подарунки

Гра Різдво

Санта-Клаус: приведення подарунки

Санта-Клаус: приведення подарунки Рейтинг: 5/10

Гра Санта-Клаус: приведення подарунки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Роздайте подарункові пакети будинку до будинку в цій грі, де ви граєте, як Санта-Клаус, забезпечуючи подарунки сім'ям і уникаючи гігантські сніжки і дерева і решта рахунок. Як грати: використовувати клавіші зі стрілками для переміщення і ліву кнопку миші, щоб стріляти. Ухилення сніжок і дерева, які віднімають окуляри. Стріляти червоних пакетів сувенірів, щоб перезавантажити ваш мішечок із солодощами і мати більше, щоб доставити. Гра закінчується, коли ви біжите з подарункових упаковках.

разів грав

Ця гра була зіграна 8089 раз онлайн. рейтинг 2975 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 36 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 8089 разів
Санта-Клаус: приведення подарунки

Ігри, де ви повинні уникати сніжки і дерева, які знаходяться в небезпеці, що має Санта-Клауса, коли я йду в санях доставки подарунків до будинків. У цій вправі ви їздити на санях Санта-Клауса, стрільба подарункові пакети для кожного будинку, а жовті зірки, які має будинок є кількість пакетів, які повинні доставити. Якщо ви закінчите всі пакети закінчити гру, потрапив у великі червоні пакети, щоб освіжити ваші пакети. Веселощі і проста гра на Різдво.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Санта-Клаус: приведення подарунки для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Різдво спалах, яка називається Санта-Клаус: приведення подарунки. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Санта-Клаус: приведення подарунки і це пов'язано з Різдво. Наша нова гра Санта-Клаус: приведення подарунки є однією з кращих Різдво ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Різдво, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Санта-Клаус: приведення подарунки
НАЗАД

Різдво найпопулярніші ігри

Кулі квітів ГРАТИ ►

Кулі квітів

5
5 з 10 - 86436 голосів
Зіграли
1242308
разів

Різдво гра, де ви повинні знищити групу куль одного кольору ялинки схожі. Чим більше & ...

Магазин ельфів ГРАТИ ►

Магазин ельфів

6
6 з 10 - 3138 голосів
Зіграли
43889
разів

Незадовго до Різдва, Сенді відвідування її бабуся, і дізнається, що бабуся в банку кр& ...