Онлайн Ігри

Санта-Клаус головоломки

Гра Різдво

Санта-Клаус головоломки

Санта-Клаус головоломки Рейтинг: 4/10

Гра Санта-Клаус головоломки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Ця гра дозволить вам створити свій власний пазл з кількома варіантами. Ви можете вибрати між декількома ілюстраціями, в якому Дід Мороз з'являється в санях в супроводі його оленів. Ви також можете змінити такі параметри, як форма шматків або кількість штук. При виборі опції по своєму смаку, ви повинні натиснути кнопку [Перезавантаження] і головоломки ви хочете буде. Як бачите, завдяки цій грі є багато різних варіантів, тому вам не нудьгувати, якщо ви граєте багато разів поспіль. Кожна гра відрізнятиметься, якщо ви зміните параметри.

разів грав

Ця гра була зіграна 8715 раз онлайн. рейтинг 2685 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 74 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 8715 разів
Санта-Клаус головоломки

У цій логічній грі ви зібралися різні різдвяні сцени, що показують Санта Клаус і його сани. Легенда свідчить, що Санта-Клаус пролітає в санях під час Святвечора, щоб доставити подарунки дітям по всьому світу. Щоб добитися цього, він має у допомозі його оленів, як Рудольф, як є найпопулярнішим з усіх, тому що він має червоне світло на носі. Якщо ви хочете весело провести час під час різдвяних свят, ви можете зробити різні головоломки, які ми пропонуємо тут.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Санта-Клаус головоломки для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Різдво спалах, яка називається Санта-Клаус головоломки. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Санта-Клаус головоломки і це пов'язано з Різдво. Наша нова гра Санта-Клаус головоломки є однією з кращих Різдво ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Різдво, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Санта-Клаус головоломки
НАЗАД

Різдво найпопулярніші ігри

Кулі квітів ГРАТИ ►

Кулі квітів

5
5 з 10 - 86436 голосів
Зіграли
1242308
разів

Різдво гра, де ви повинні знищити групу куль одного кольору ялинки схожі. Чим більше & ...

Магазин ельфів ГРАТИ ►

Магазин ельфів

6
6 з 10 - 3138 голосів
Зіграли
43889
разів

Незадовго до Різдва, Сенді відвідування її бабуся, і дізнається, що бабуся в банку кр& ...